نوازی: دنبال کسب 3 امتیاز شیرین مقابل استقلال هستیم -  می توانستند به آلومینیوم استراحت بدهند
سرویس ورزشی - مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: به دنبال ارائه یک بازی روان و کسب سه امتیاز شیرین برابر استقلال هستیم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - محمد نوازی درباره دیدار استقلال و آلومینیوم اراک در هفته بیست و هشتم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا باید به تیم استقلال، هواداران عزیزش، کادرفنی، بازیکنان و مدیریت این باشگاه تبریک ویژه بابت قهرمانی بگویم . برای این در ادامه راه آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: شرایط تیم ما هم خوب است اما به این دلیل که در جام حذفی بودیم نیز روی خیلی از بازیکنان فشار بازی کردن وجود دارد. مسئولان فدراسیون فوتبال و برگزار کننده مسابقات بعد از جام حذفی می توانستند به بچه های ما استراحتی بدهند اما این اتفاق نیفتاد. به این دلیل که پشت سر هم و ۵-۴ روز یک بار بازی می کنیم، فشار کار روی بچه های آلومینیوم زیاد شده است.

مربی آلومینیوم عنوان کرد: کاری به شرایط بالا و پایین جدول نداریم. مانند دیدارهای قبلی بازی سختی داریم و باز هم برای انجام دادن یک بازی خوب به زمین می رویم. باید بتوانیم شکل تیمی خود را در ورزشگاه آزادی پیاده کنیم و امیدواریم با همت بچه ها و مجموعه تیمی مان، یک بازی روان ارائه داده و سه امتیاز شیرین بگیریم.

منبع : خبرگزاری فارس