نقش مدیر بازداشتی فدراسیون در مهاجرت مربی زنان

نقش مدیر بازداشتی فدراسیون در مهاجرت مربی زنان

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ترجیح من سرمربیگری تیم ملی ایران بود تا باشگاهی، اما شرایط فراهم نشد. به همین دلیل تصمیم گرفتم جای دیگری سازندگی را انجام بدهم، چون دوست دارم کار مورد علاقه‌ام را انجام بدهم و از نظر امکانات، وقت، احترام و استقلال شرایط خوبی داشته باشم. تمام این موارد در عراق برایم فراهم شده است.‌

نقش مدیر بازداشتی فدراسیون در مهاجرت مربی زنان

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - شهناز یاری که به تازگی هدایت تیم ملی فوتبال زنان عراق را پذیرفته است جدیدترین چهره ناراضی ورزشی ایران است که تصمیم گرفته در جایی خارج از ایران کارش را ادامه دهد.

شهناز یاری به تازگی در مصاحبه ای از علت مهاجرتش به عراق و پذیرفتن هدایت تیم ملی این کشور پرده برداشته است. آنچنان که او می گوید اختلافات شدید در فدراسیون فوتبال و کارشکنی یکی از مدیران این فدراسیون نقش مهمی در این ماجرا داشته است.

یاری در گفت وگویی به قبول سرمربیگری عراق اشاره و بیان کرد: سال قبل از تیم ملی ایران پیشنهاد داشتم، اما به دلیل اختلافاتی که در فدراسیون به وجود آمد و مشکلاتی که خانم موسوی پیش آورد، نشد. از طرفی با توجه به پیشنهاداتی که از فدراسیون داشتم به پیشنهادات باشگاهی پاسخ منفی دادم. در ادامه با اینکه لیگ ایران به تازگی تمام شده بود، اما برای فصل آینده چند پیشنهاد داشتم و پیشنهاد تیم عراق هم مربوط به قبل از پایان سال ۱۴۰۰ بود. خیلی فکر کردم و ترجیح دادم بین انتخاب هایم سرمربیگری عراق را انتخاب کنم.

او در ادامه افزود: ترجیح من سرمربیگری تیم ملی ایران بود تا باشگاهی، اما شرایط فراهم نشد. به همین دلیل تصمیم گرفتم جای دیگری سازندگی را انجام بدهم، چون دوست دارم کار مورد علاقه ام را انجام بدهم و از نظر امکانات، وقت، احترام و استقلال شرایط خوبی داشته باشم. تمام این موارد در عراق برایم فراهم شده است.

منبع : فرارو