سیدعباسی: فریاد مظلومانه شهرخودرو به جایی نرسید -  از روند تیم رضایت داریم
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: آرزو می‌کنم بهترین نفر زمین در بازی فردا داور باشد، انگیزه‌های خاص خودمان را داریم و امیدوارم بازی قشنگی شود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از اصفهان، داوود سیدعباسی، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اظهار داشت: سپاهان از سال 80 تاکنون از قطب های فوتبال کشور بوده است اگر هرسال برای قهرمانی بجنگد کار عجیبی نکرده است، این باشگاه ساختار و طرفداران بسیار خوبی دارد.

وی افزود: هیچ کس به توانایی های سپاهان شک ندارد، مربی خوش فکری نیز دارد که تفکرات فنی را به بازیکنان القا کرده و تیم سپاهان بازی روان و زیبایی انجام می دهد، تیم غالب زمین بوده است و به این موضوع اشراف کامل داریم.

سیدعباسی تصریح کرد: برحسن وظیفه با سپاهان بازی داریم، شهرخودرو قطعه ای از پازل است و گوشه ها اهمیت زیادی ندارد؛ با وجود تمام مشکلاتی که شهرخودرو تاکنون داشته است، بحث فنی داریم، مشکلات داخلی داریم اما بازیکنان با تمام وجود تلاش می کنند.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو ادامه داد: بعضی مواقع در بازی ها در لحاظ ایجاد موقعیت و گل خوردن بدشانس هستیم، اتفاقات زمین برخلاف روند حرکت تیم ماست و به ضرر ما تمام می شود؛ خیلی ما را اذیت کرده است اما فکر نمی کنم اهمیتی داشته باشد زیرا فریاد مظلومانه شهرخودرو به جایی نرسید.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم فردا مقابل سپاهان بازی خوبی به نمایش بگذاریم، بازیکنان آماده هستند، تیم سپاهان به دلیل جایگاهش با تمام قوا ظاهر می شود و مطمئن هستم بازی خوبی از آب در می آید.

سیدعباسی عنوان داشت: در مورد عملکرد بازیکنان من تاکنون با تمام مشکلاتی که داشتیم، اهل فن باید نظر دهند، از هر نظر در چند بازی اخیر شایسته بودیم و بزرگ ترین مشکل ما کسب امتیاز بود و در این زمینه به حق خود نرسیدیم اما از روند تیم رضایت داریم، امیدوار هستیم فردا مقابل سپاهان هم با تمرکز بالا بازی کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو با بیان این که محروم و مصدوم نداریم، گفت: آرزو می کنم بهترین نفر زمین در بازی فردا داور باشد، انگیزه های خاص خودمان را داریم و امیدوارم بازی قشنگی شود.

منبع : خبرگزاری فارس