نویدکیا: بعد از بازی ها در مورد ادامه همکاری تصمیم می گیریم -  هرکسی دوست نداشت، از سپاهان برود
سرویس ورزشی - سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: با سپاهان قرارداد دارم، با مسئولان باشگاه صحبت کردم، اما بهتر است بعد از این 3 بازی تصمیمات اساسی بگیریم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - از اصفهان، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از دیدار با شهرخودرو اظهار داشت: با بازیکنان تیم در این مورد صحبت کردیم که برای من همیشه بازی هایی که به نظر راحت تر هستند، مهم تر است، مهم است فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

وی ادامه داد: بازی های شهرخودرو را دیدیم، فوق العاده قابل احترام هستند، در 5 هفته گذشته فقط یک باخت مقابل استقلال در آزادی نشان می دهد سیدعباسی با بازیکنان خوب کار کرده است و با شرایطی که دارند، نتایج خوبی گرفتند اما در نیم فصل اول نتایجی بدی گرفتند که شرایط برایشان سخت شده است.

نویدکیا تصریح کرد: در پایین جدول فاصله ها کم است و ممکن است با یک مسابقه یک تیم بماند یا سقوط کند، بازی فوق العاده مهمی برای هر 2 تیم است؛ می خواهیم خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم و تا روز آخر شانس داشته باشیم که از شانسمان برای نایب قهرمانی استفاده کنیم؛ روز سختی خواهیم داشت اما باید تمام تلاشمان را کنیم تا 3 امتیاز بازی را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد حضورش در سپاهان گفت: با سپاهان قرارداد دارم، با مسؤولان باشگاه صحبت کردم، وقتی از آسیا برگشتیم قرار شد بعد از بازی های لیگ در مورد آینده صحبت کنیم، خیلی هم جلسات خوبی در مورد آینده برگزار کردیم اما بهتر است بعد از این 3 بازی تصمیمات اساسی بگیریم، با اعضای هیأت مدیره جلسه داشتیم و در مورد خیلی مسائل صحبت کردیم؛ باید در مورد عملکرد تیم و مشکلات و نقاط قوت صحبت کنیم و به جمع بندی برسیم و تصمیم بگیریم.

وی در مورد شایعه جدایی نورافکن بیان داشت: به این صحبت ها گوش نمی کنم، تفاوت نمی کند بازیکنان بخواهند جابجا شوند، مهم است که این جا باشند اما از روز اول گفته ام کسانی باید باشند که اینجا را دوست داشته باشند، هرکس دوست داشت بماند و هرکسی دوست نداشت، برود؛ بعضی ها قرارداد دارند و باید پایبند باشند.

نویدکیا در پایان با اشاره به این که جلال علی محمدی محروم است و مهدی زاده مصدوم است و احتمالا از هفته های آینده به تیم کمک کند، گفت: به تیم جوانان برای قهرمانی در لیگ تبریک می گویم و امیدوارم بتوانیم از تیم های جوانان و امید به بزرگسالان اضافه کنیم، بازی های آن ها را می بینیم و سعی می کنم اگر کسی شایسته باشد در تیم بزرگسالان باشد.

منبع : خبرگزاری فارس