والیبال باشگاه های آسیا -  اکبری: امیدوارم جام قهرمانی در ایران بماند- الان وقت رفتن داورزنی نیست
سرویس ورزشی - سرمربی تیم پیکان گفت: امیدوارم جام قهرمانی رقابت‌های باشگاه‌های مردان آسیا در ایران بماند چون تیم‌های قدرتمند دیگری چون ژاپن هم در این دوره حضور دارند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - پیمان اکبری در نشست خبری پس از بازی تیمش با اربیل عراق ضمن خسته نباشید به محمد حسین نجاتی اظهار کرد: نجاتی همین الان کاپیتان ما است و وظیفه باشگاه پیکان بود که از ایشان به عنوان یک پیشکسوت که سال ها در باشگاه پیکان زحمت کشیده، قدردانی کند. مسلما ارزش معنوی این تقدیر برای ما و ایشان مهم است و این کوچک ترین کاری بود که باشگاه پیکان می توانست انجام دهد و به این شکل از زحمات این مربی ارزشمند قدردانی کند.

وی با تاکید بر اهمیت بازی با اربیل توضیح داد: این بازی حذفی و برایمان مهم بود که از این مرحله عبور و برای بازی های فینال آماده شویم. باز هم به تیم اربیل و آقای نجاتی خسته نباشید میگویم.

اکبری در پاسخ به این پرسش که چرا بار قهرمانی روی دوش پیکان است، گفت: امیدوارم جام قهرمانی در ایران بماند چون تیم های دیگری چون ژاپن حضور دارند که تیم های خوبی هستند. فراموش نکنید که پیکان در لیگ برتر عنوان دوم را به دست آورد و به عنوان تیم میزبان در این مسابقات حاضر هستیم.

وی ادامه داد: شاید فشار روی تیم پیکان به خاطر حضور بازیکنان صاحب نام باشد با اینکه شهداب هم شرایط خوبی به لحاظ بازیکن دارد و سیمون عنوان ارزشمندترین بازیکن لیگ ایتالیا را گرفته است.

اکبری با بیان این که نمی خواهد فشار قهرمانی روی بازیکنانش باشد، گفت: تمام تلاش خود را خواهیم داشت که بازی های خوبی داشته باشیم و برای قهرمانی بجنگیم.

وی در پاسخ به این پرسش که بازی روز بعد تیم پیکان با تاراز را چطور ارزیابی می کند، اظهار کرد: هر مرحله شرایط خاص خود را دارد، نماینده قزاقستان در بسیاری از دوره های گذشته جز 4 تیم برتر باشگاه های آسیا بوده و با حضور بازیکنان قد بلند از دفاع روی تور خوبی برخوردار است. ان شاالله فردا با شرایط بهتر، قدرت و تمرکز بیشتر بازی خواهیم کرد.

اکبری در پاسخ به این پرسش که خبرهایی مبنی بر بازنشستگی داورزنی و برکناری اش از ریاست فدراسیون والیبال شنیده می شود نظر شما چیست؟ گفت: در جایگاهی نیستم که بتوانم در این مورد نظر خاصی دهمT اما در 15 سال گذشته داورزنی در زمینه مدیریت فدراسیون والیبال عملکرد بسیار خوبی داشته و با تمام قدرت کار کرده است.

وی افزود: تیم والیبال ما در سال های گذشته جایگاه خوبی داشته است. داورزنی حدود 41 سال برای ورزش کشور زحمت کشیده استY البته من درباره چگونگی اساسنامه ها و... اطلاعاتی ندارم در هر حال ممنون از زحمات او هستیم. اگر بماند که فوق العاده است و اگر نماند که ممنون زحماتشان هستیم ولی الان وقتش نیست.

منبع : خبرگزاری فارس