والیبال باشگاه های آسیا -  صعود شهداب به نیمه نهایی- شاگردان طلوع کیان حریف سامورایی ها شدند
سرویس ورزشی - تیم والیبال مقاومت شهداب یزد با شکست نماینده عراق به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد و حریف سانتوری ژاپن شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - مرحله یک چهارم نهایی رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا 2022 امروز (چهارشنبه ۲8 اردیبهشت) با چهار دیدار در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران پیگیری شد.

در چهارمین و آخرین مسابقه این مرحلهه که از ساعت 19 آغاز شد، تیم های مقاومت شهداب یزد و گاز جنوب عراق به مصاف یکدیگر رفتند و یزدی ها سه بر صفر فاتح این میدان شدند.

علیرضا طلوع کیان سرمربی شهداب در ابتدای این مسابقه از شهروز همایونفرمنش، رضا عابدینی، امین اسماعیل نژاد، جان گردون پرین، سیمون روبرتلندی و مهدی مهدوی شروع کرد. بدین ترتیب شهدابی ها از بازیکن کوبایی خود (روبرتلندی) در این مسابقه استفاده کردند.

تیم گاز جنوب به رغم نمایش خوبی مقابل شهداب به ویژه در ست نخست، با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 19 و 25 بر 18 نتیجه این مسابقه را وگذار کرد تا از راه یابی به جمع چهار تیم برتر این مسابقات بازبماند.

فهد اسماعیل از قطر و تانپتپول سوکسود از تایلند به ترتیب به عنوان داوران اول و دوم ، قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

تیم شهداب یزد فردا (پنج شنبه) و در مرحله نیمه نهایی به مصاف سانتوری ژاپن می رود تا برنده این مسابقه یکی از فینالیست ها باشد. گاز جنوب نیز با الریان قطر برای عنوان پنجم تا هشتم رقابت می کند.

به این ترتیب مرحله یک چهارم نهایی جام بیست ودوم باشگاه های آسیا با پیروزی تیم های تاراز قزاقستان، سانتوری ژاپن، پیکان تهران و مقاومت شهداب یزد مقابل حریفان به پایان رسید.

منبع : خبرگزاری فارس