(فیلم) دعوای جالب در باشگاه بدن سازی!

(فیلم) دعوای جالب در باشگاه بدن سازی!

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - در تایلند مشاجره لفظی بین دو ورزشکار با حادثه ای وحشتناک به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - این لحظه تکان دهنده ای است که یک ورزشکار بریتانیایی پس از امتناع از رعایت نکردن نوبت در استفاده از نیمکت در یک سالن بدنسازی در تایلند مورد حمله وحشیانه قرار گرفت.

فیلم دوربین مداربسته گری رید ۴۶ ساله را نشان می دهد که در پاتایا تایلند روی یک نیمکت مخصوص انجام حرکات ورزشی مشغول تمرین است، که ناگهان یک مرد به سمت او هجوم برد و با یک دمبل یک کیلویی در دستش ضربه ای وحشتناک به صورتش کوبید.

لحظاتی پیش از این درگیری دو فرد در حال گفتگو بودند، اما به محض اینکه گری روی نیمکت دراز کشید و مشغول انجام حرکت ورزشی شد مهاجم عصبانی با میله دمبل فلزی بازگشت و صورت او کوبید.

گری که امروز از بیمارستان صحبت می کرد، گفت که صورتش ۶۰ بخیه خورده است. او همچنین دچار شکستگی حفره چشم راست، خونریزی در شبکیه چشم شد و برای بررسی آسیب مغزی نیاز به سی تی اسکن دارد.

گری گفت: هیچ صفی برای استفاده از تجهیزات ورزشی وجود نداشت، بنابراین من روی نیمکت دراز کشیدم تا مثل همیشه وزنه ها را بلند کنم. می توانید در ویدیو ببینید، وزنه های من در تمام مدت کنار نیمکت بودند، که اساساً به این معنی است که من هنوز از آن استفاده می کنم.

وی افزود: سپس این مرد آمد و گفت که می خواهد از نیمکت استفاده کند. من گفتم رفیق، اجازه بده کارم را تمام کنم، دو دقیقه دیگر تمام می شود. من به تمرین ادامه دادم و او مثل یک ترسو از پشت به سمت من آمد و با وزنه به سرم کوبید. او می توانست مرا بکشد. اگر با چکش به سر کسی ضربه بزنید، مانند اقدام به قتل است. این قطعه فلزی به بزرگی و تقریباً به سنگینی یک چکش بود.

دعوا تقریباً یک دقیقه طول کشید و فرد مهاجم متواری شد. گری ۲۵۰۰۰ بات (۵۷۹ پوند) هزینه پزشکی پرداخت کرده است که در صورت نیاز به عمل جراحی و درمان بیشتر ممکن است افزایش یابد.

پلیس اکنون در جستجوی مظنون است.


منبع : فرارو

آخرین اخبار سرویس ورزشی