سلمانی: انتظار بازی های تدارکاتی بهتری برای تیم امید داشتیم - تمام تمرکز و هدفمان قهرمانی است
سرویس ورزشی - بازیکن تیم فوتبال امید کشورمان گفت: انتظار بازی‌های تدارکاتی بهتری داشتیم تا با محک بهتری وارد رقابت‌های آسیایی شویم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - یاسین سلمانی در مورد شرایط تیم امید در آستانه مسابقات دوستانه با تیم عراق و رقابت های زیر 23 سال آسیا در ازبکستان اظهار داشت: اردو از 28 اردیبهشت شروع شد و برخی تیم ها بعد از مسابقه تیم شان در لیگ برتر به اردو اضافه شدند و دیروز یک تمرین کردیم و امروز هم به عراق اعزام می شویم، امیدوارم دو بازی دوستانه خوب در عراق داشته باشیم.

وی در مورد بازی های تدارکاتی تیم امید، گفت: دو اردو داشتیم. در اردوی قبلی بازی های دوستانه با پرسپولیس، گل گهر و نساجی انجام دادیم و اردوهایی خوبی بود. در این اردو هم وقت زیادی برای برگزاری مسابقات دوستانه بیشتر نداشتیم. عراق تیم خوبی است اما انتظار بازی های تدارکاتی بهتری داشتیم تا با محک بهتری وارد رقابت های آسیایی شویم. عراق هم تیم خوبی است.

سلمانی در مورد اینکه چقدر به قهرمانی در آسیا امیدوار هستید، گفت: تمام هدف مان و انرژی مان برای قهرمانی است و جز این به چیز دیگری فکر نمی کنیم و امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که در شان خودمان نتیجه خوبی بگیریم.

منبع : خبرگزاری فارس