درخواست جنجالی تراکتور برای محرومیت مادام العمر 2 پرسپولیسی

درخواست جنجالی تراکتور برای محرومیت مادام العمر 2 پرسپولیسی

۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - معاون فرهنگی باشگاه تراکتور از کمیته انضباطی خواست تا ۲ بازیکن پرسپولیس را مادام‌العمر محروم کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - فرارو و باشگاه تراکتور، محمد نصیری، معاون فرهنگی این باشگاه درباره اتفاقات دیدار با پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: پس از اتفاقات بازی دو تیم تراکتور و پرسپولیس، به طور دقیق وضعیت سکو ها را بررسی و رصد کردیم که با مدنظر قرار دادن تصاویر منتشر شده در فضای مجازی، مشخص شد که هواداران پرسپولیس در بین هواداران تراکتور حضور داشتند و عامل اصلی ایجاد تنش در سکو ها بودند.

نصیری توضیح داد: بازیکنان پرسپولیس در داخل زمین و هواداران نفوذی شان در سکو ها تنش ایجاد کردند و باید پاسخگوی رفتارشان باشند.

او خاطرنشان کرد: هواداران تنش زا به بازیکنان محبوب تراکتور همچون اخباری و کیانی سنگ و بطری آب پرتاب کردند که محال امر است این اتفاق از سوی تراکتوری ها رخ داده باشد.

معاون فرهنگی باشگاه تراکتور با اشاره به توهین های زننده امید عالیشاه و سعید آقایی به هواداران تراکتور، خاطرنشان کرد: میلیارد ها تومان از بیت المال در فوتبال این کشور هزینه می شود، اما دو بازیکن با رفتارشان تمامی هزینه ها را به باد فنا داده و فرهنگ یک کشور را زیر سوال می برند. انتظار داریم کمیته انضباطی، کمیته اخلاق و مراجع بالا نه به خاطر جو استادیوم ها، بلکه به خاطر حفظ فرهنگ کشورمان، چنین افرادی که به اجتماع آسیب می زنند را مادام العمر محروم کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به زودی بخش مسئولیت های اجتماعی باشگاه راه اندازی می شود تا علاوه بر انعکاس فرهنگ والای هواداران مان به مسئولان استان و کشور، زمینه ای ایجاد شود تا از اتفاقاتی هم چون حضور هواداران رقیب در بین هواداران ما و بسیاری از موارد دیگر و ایجاد تنش توسط آنان در فضای حقیقی و مجازی جلوگیری شود.

منبع : فرارو