آیا واقعا (رضا درویش) (فلورنتینو پرس) ایران است؟

آیا واقعا (رضا درویش) (فلورنتینو پرس) ایران است؟

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - فصل نقل و انتقالات تابستانی کاملا تحت تاثیر فعالیت‌های باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - فرارو؛ این روز ها همه در شبکه های مجازی به رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس لقب «درویش پرس» می دهند. آن ها به کنایه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را با فلورنتینو پرس در باشگاه رئال مادرید مقایسه می کنند

عمده شهرت پرس به ساخت رئال مادرید کهکشانی حوالی سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۱۲ بود. او در رئال مادرید مجموعه ای از ستاره های سرشناس فوتبال جهان را گرد هم آورد و تیمی را ساخت که به کهکشانی معروف شد.

البته هوادارن فوتبال می دانند که رئال مادرید کم ستاره حوالی سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۲ نسبت به رئال مادرید کهکشانی دهه نخست سال ۲۰۰۰ جام های بیشتری کسب کرد و حداقل در اروپا برای این تیم رکوردی دست نیافتنی ساخت.

حالا در ایران رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی که کارشان ساخت القاب و عناوین است به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس لقب «درویش پرس» می دهند. برای اینکه درویش هم مثل پرس در رئال مادرید ستاره های موجود در فوتبال ایران را درو کرده است. از هفته گذشته تاکنون پرسپولیسی ها ستاره ای در فوتبال ایران نبوده که به خدمت نگرفته باشند. آن ها با اشتهایی سیری ناپذیر همچنان در حال استخدام ستاره های بیشتری هم هستند و احتمالا در روز های آینده باز هم خبر های خوبی از نقل و انتقالات آن ها به گوش می رسد.

ریخت و پاش درویش در پرسپولیس در حالی است که این تیم به تازگی از یک دوره پنج ساله طلایی عبور کرده. دوره ای که برانکو ایوانکویچ بدون در اختیار داشتن ستاره و تیمی کهکشانی ساخت و پرسپولیس را به بهترین تیم ایران تبدیل کرد. پنج قهرمانی پیاپی در لیگ و رفتن به دو فینال آسیایی و چند جام کوچک دیگر دستاورد این دوره بود. با این پیشینه تا این حد نزدیک حالا این سوال پیش می آید که درویش با پرسپولیس کهکشانی به دنبال چیست؟ نکند او دقیقا به سرنوشت فلورنتینو پرس دچار شود و تیم کهکشانی اش عملکردی پایین تر از تیم معمولی، اما همیشه قهرمانش داشته باشد؟

منبع : فرارو