دلیل جالب برای جدایی قرمزها؛ به او بی احترامی شد!

دلیل جالب برای جدایی قرمزها؛ به او بی احترامی شد!

۰۴ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - خبرورزشی : تروور سینکلر به سرمربی لیورپول حمله کرده و وی را مقصر اصلی خروج سادیو مانه می‌داند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - سادیو مانه اوایل این هفته با مبلغی ۳۵ میلیون پوندی به بایرن مونیخ پیوست. این مهاجم قرارداد ۳ ساله با قهرمان بوندسلیگا منعقد کرد و به دوران حضور خود در آنفیلد پایان داد.

تروور سینکلر ملی پوش سابق انگلیس که در رده باشگاهی برای سیتی و وستهام به میدان رفته است، در گفت وگویی به جدایی این ستاره رنگین پوست از لیورپول واکنش نشان داده و می گوید که ستاره سنگالی به اندازه محمد صلاح و ویرجیل فان دایک مورد تحسین قرار نگرفت و همین موضوع سبب دل خوری او شد.

او همچنان به یورگن کلوپ تاخته و مدعی است که نظرات منفی کلوپ در مورد جام ملت های آفریقا سبب شد تا مانه تصمیم به جدایی بگیرد و راهی بایرن شود. تروور در مورد مانه به اسکای اسپورت گفت: «او به عنوان یک اسطوره باشگاه لیورپول را ترک کرد. اما من مدام می شنوم که برخی از هواداران و بازیکنان سابق دلیل جدایی او را نمی دانند. اجازه دهید به شما بگویم چرا او تیم را ترک کرد. من فکر می کنم که او هرگز در باشگاه مانند ویرجیل فان دایک یا محمد صلاح مورد تحسین و قدردانی قرار نگرفت. از نشان می دهد که آن ها چنین احساسی نسبت به او داشتند.»

سینکلر کلوپ را مقصر اصلی جدایی او عنوان کرد و اظهار داشت که کوچک شمردن جام ملت های آفریقا که مانه در آن قهرمان شد، از سوی سرمربی لیورپول آخرین مورد بود که سادیو را به جدایی مصمم کرد و به این درک رسید که ماندن در آنفیلد بی احترامی به خود و مردمش است و به همین دلیل راهی بایرن شد.

سادیو مانه در سال ۲۰۱۶ با مبلغ ۳۴ میلیون پوند از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست. ستاره سنگالی در ۲۶۹ بازی برای سرخ ها ۱۲۰ گل به ثمر رساند که ۲۳ گل در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ بود. این آمار به آن ها کمک کرد تا به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا و در عین حال قهرمان جام کارابائو و جام حذفی شوند.

منبع : خبرآنلاین