آرمان رمضانی قراردادش را تمدید کرد

آرمان رمضانی قراردادش را تمدید کرد

۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - آرمان رمضانی بعد از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال اظهار داشت: خیلی منتظر این روز بودم. دوست داشتم هرچه زودتر این اتفاق رخ بدهد و خدا را شکر که امروز این اتفاق افتاد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: ساپینتو کلاس بالایی در فوتبال دارد و فکر می کنم بتواند فوتبال ما را یک پله بالاتر ببرد.

آرمان رمضانی بعد از تمدید قراردادش با باشگاه استقلال اظهار داشت: خیلی منتظر این روز بودم. دوست داشتم هرچه زودتر این اتفاق رخ بدهد و خدا را شکر که امروز این اتفاق افتاد.

وی افزود: امیدوارم اتفاق خوب فصل قبل یعنی قهرمانی در فصل آینده برای ما رخ بدهد. همیشه هم گفته ام دوست دارم گل های مهم تری برای استقلال بزنم و انگیزه برای فصل آینده خیلی بیشتر از فصل قبل است. ان شاءالله با تمام وجود تلاش می کنیم که یک فصل فوق العاده برای خودم و باشگاه رقم بزنیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال در مورد ساپینتو سرمربی پرتغالی تیم گفت: او رزومه بسیار خوبی دارد و مربی است که کلاس بالایی در فوتبال دارد و فکر می کنم به تیم ما خیلی کمک کند و بتواند فوتبال ما را یک پله بالاتر ببرد.

منبع : فرارو