مقصد احتمالی جدید رونالدو مشخص شد

مقصد احتمالی جدید رونالدو مشخص شد

۰۷ تیر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - ژرژ مندس، مدیر برنامه کریستیانو رونالدو، مهاجم منچستریونایتد را به اینتر نیز پیشنهاد داده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - تنها یک سال از بازگشت کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و ۳۷ ساله به اولدترافورد سپری شده و این بازیکن تمایلی به ماندن در این باشگاه ندارد. شیاطین سرخ در فصل گذشته در کسب سهمیه لیگ قهرمانان ناکام ماندند و تمایل شدید کریستیانو رونالدو به افزایش آمار گلزنی خود در این تورنمنت و بیشتر کردن فاصله با لیونل مسی، او را مشتاق به جدایی از جمع بازیکنان یونایتد در فصل تابستان کرده است.

نشریه رپایلیکا در گزارش مدعی شد ژرژ مندس، مدیر برنامه کریستیانو رونالدو در روزهای اخیر با باشگاه های مختلفی برای انتقال موکل خود وارد مذاکره شده است. تیم هایی چون یوونتوس، چلسی و بایرن مونیخ تمایلی به جذب کریستیانو رونالدو در این سن و سال و با این دستمزد هنگفت نشان نداده اند و به نظر می رسد اینتر نیز در بین تیم هایی بوده که مورد توجه کریستیانو رونالدو و مدیر برنامه اش قرار گرفته است.

اما نراتزوری به دلیل درخواست ۲۰ میلیون یورویی سالانه کریستیانو رونالدو به عنوان دستمزد، این پیشنهاد را رد کرده و تمایلی به جذب این فوق ستاره پرتغالی نشان نداده است. اینتر در آستانه به خدمت گرفتن روملو لوکاکو از چلسی و همچنین ادامه مذاکرات با پائولو دیبالا برای جذب این ستاره آرژانتینی در هفته های آینده است. بدین ترتیب هر چه می گذرد، احتمال ماندن کریستیانو رونالدو در اولدترافورد بیشتر می شود و احتمالا بعد از دو دهه شاهد غیبت این ستاره پرتغالی در لیگ قهرمانان خواهیم بود.

254 251

منبع : خبرآنلاین

آخرین اخبار سرویس ورزشی