علیزاده: منشا معرفت گذاشت و با مبلغ پایین تمدید کرد -  سقف قرارداد اگر کارشناسی نشود، اتفافات ناشایستی می افتد
سرویس ورزشی - معاون باشگاه مس رفسنجان گفت: از منشا تشکر می‌کنم که با وجود پیشنهادات زیاد در تیم ما ماندنی شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - علی علیزاده در خصوص تمدید قرارداد گادوین منشا اظهار داشت: از او تشکر می کنم که با وجود پیشنهادات زیادی که داشت، با مبلغ پایین در مس رفسنجان ماندنی شد. با او که صحبت کردم گفت به خاطر مدیریت باشگاه و شخص ربیعی در این تیم ماندنی شدم. ان شاااله زودتر به ایران برگردد و کارش را شروع کند.

وی در مورد اینکه گفته می شود منشا پیشنهادی هم از پرسپولیس داشت و این شائبه وجود دارد که قرارداد بالایی با مس رفسنجان بسته، گفت: رقم قرارداد او معقول است. ممکن است بگویند پول زیادی گرفت و به تیم های دیگر نرفت اما ما از چارچوب باشگاهمان خارج نشدیم. بازهم معرفت منشا. هر نهاد و ارگانی هم خواست می توانیم قرارداد او را نشان بدهیم. از این خوشحالیم که بازیکنانمان در تیم می مانند و همه با آرامش کارشان را ادامه می دهند. به دنبال بمب ترکاندن نیستیم. شاید لاکپشتی حرکت کنیم اما در سکوت به راهمان ادامه می دهیم.

معاون باشگاه مس رفسنجان در مورد اینکه به جز شیمبا و منشا آیا بازیکن خارجی دیگری در لیست ربیعی قرار دارد و همچنین وضعیت دیگر تمدیدی های تیم، عنوان کرد: بابد با او صحبت کنیم و اگر مدنظرش بود باز هم بازیکن خارجی جذب خواهد شد. قرارداد بازیکنانی مانند مهدی ترکمان، حسن جعفری و شاهین توکلی را تمدید کردیم. خداراشکر شاکله پارسال را حفظ و تلاش کردیم بازیکنان مدنظر سرمربی را بگیریم. از او تشکر می کنم که واقعا شرایط باشگاه را درک می کند و می داند بودجه ما آنقدر نیست که بتوانیم هزینه های سنگین داشته باشیم. او در تمدید قرارداد منشا هم خیلی به ما کمک کرد.

علیزاده در خصوص بحث سقف قرارداد و شایعه تعیین سقف ۸ میلیاردی برای بازیکنان لیگ برتر، گفت: هر قانونی که تصمیم گیرندگان فوتبال کشور تعیین کنند ما تبعیت می کنیم اما از آن ها خواهش می کنم کارشناسی باشد. امیدوارم طوری تصمیم بگیرند که بعدا اتفاقات بدتری نیفتد. من سه دوره سقف قرارداد را دیده ام. ممکن است اتفاقات ناشایستی بیفتد. در نقل و انتقالات شک نکنید اگر در را ببندید از پنجره وارد می شوند. باید خیلی کارشناسی روی این مساله کار کنند. این حق فوتبالیست است که پول بگیرد اما باید معقول باشد.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی