طاهرخانی: مطهری مربی بزرگ و کاربلدی است -  قیمت بازیکنان باید متعادل باشد
سرویس ورزشی - مدافع تیم نساجی گفت: حمید مطهری مربی کاربلد و بزرگی است که یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگی من را رقم زد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - شاهین طاهرخانی در مورد آغاز تمرینات نساجی با کادر  فنی جدید اظهار داشت: بعد از قهرمانی در جام حذفی باید به خاطر بازی سوپرجام زودتر کار خود را شروع می کردیم. ما جزو اولین تیم هایی هستیم که کار خود را شروع کردیم هدف ابتدایی ما کسب سوپرجام است و امیدوارم این اتفاق بیفتد و با قهرمانی به سراغ لیگ برویم.

وی در مورد اینکه آیا حمید مطهری می تواند روزهای خوب این تیم در فصل گذشته را ادامه دهد، گفت: صددرصد. اولین سالی که به رده سنی بزرگسالان آمدم حمید مطهری و مجید جلالی در پیکان مربی من بودند. اتفاق خوب فوتبالی ام را مطهری رقم زد. او مربی بزرگ و کاربلدی است. صددرصد به اتفاقات خوب فکر می کند.

مدافع تیم نساجی در خصوص بالا رفتن انتظارات این تیم با توجه به قهرمانی در جام حذفی عنوان کرد: انتظارات از ما بالا رفته اما فکر می کنم این فصل بازی های مان با حضور هواداران و در قائمشهر برگزار می شود به همین دلیل می توانیم در لیگ برتر نتایج بهتری بگیریم و البته شاید قهرمانی جام حذفی را هم تکرار کنیم. 

طاهرخانی در خصوص افزایش بی رویه قیمت بازیکنان و اینکه سازمان لیگ ظاهراً قصد دارد برای کنترل این موضوع سقف قرارداد در نظر بگیرد، گفت: از سقف قرارداد و همچنین قراردادهای بسته شده اطلاعی ندارم. البته بازیکنان خانواده دارند و شرایط آنها نیز سخت شده است. البته نباید قیمت ها طوری باشد که به باشگاه ها به ویژه بخش خصوصی فشار بیاید و شرایط برای آنها هم سخت شود. باید قیمت ها متعادل باشد تا هم بازیکنان بتوانند شرایط زندگی خود را دنبال کنند و هم باشگاه ها بتوانند کار کنند نه اینکه بازیکن از جیب خودش هزینه کند و کار برای او سخت شود.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی