حردانی : امیدوارم با ساپینتو هم قهرمانی را کسب کنیم -  می خواهم در جام جهانی بازی کنم
سرویس ورزشی - مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم با ساپینتو هم قهرمانی را به دست آوریم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - صالح حردانی درمورد اینکه آیا استقلال با حضور سرمربی جدید و وضعیت فعلی اش در جذب بازیکن می تواند قهرمانی سال قبل را تکرار کند، اظهار داشت: انشاءالله بتوانیم بار دیگر قهرمانی را به دست آوریم. شرایط تیم خوب هم الان خوب است. ۴-۳ بازیکن جدید گرفتیم و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

وی درمورد اینکه آیا تاکنون با ساپینتو صحبت کرده است، گفت: نه تاکنون صحبت نکرده ام.

مدافع استقلال درمورد فضای این تیم در فصل آتی با وجود قهرمانی در لیگ برتر و جدایی بازیکنانی مثل محمد دانشگر، توضیح داد : جدایی نفرات جدا شده با تصمیم باشگاه یا خودشان بود. امیدوارم بتوانیم امسال نتایج خوبی بگیریم.

حردانی درمورد وضعیت خودش در سال منتهی به جام جهانی، پاسخ داد: تمام تلاش خود را می کنم تا در جام جهانی بازی کنم و نماینده خوبی برای باشگاه بزرگ استقلال باشم.

وی درباره حضور سرمربی پرتغالی در استقلال و اینکه خیلی ها اعتقاد دارند سبک بازی این تیم با حضور ساپینتو تهاجمی خواهد شد، گفت: هنوز با سبک ساپینتو آشنا نشده ام اما اگر چنین چیزی می گویند باید داخل کار برویم و ببینیم چه اتفاقی می افتد.

مدافع استقلال درمورد اینکه آیا خودش به عملکرد ساپینتو امیدوار است، گفت: صد در صد. امیدوارم امسال هم قهرمانی را کسب کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی