واکنش بازیکن پرسپولیسی به انتخاب جدیدش

واکنش بازیکن پرسپولیسی به انتخاب جدیدش

۰۸ تیر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - خبرورزشی : هافبک جدا شده از پرسپولیس به انتخاب باشگاه جدیدش واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - علی شجاعی در مورد آغاز تمرینات پیش فصل نساجی اظهار کرد: تیم ما استارت اولیه خود را زد در این فصل هدف های خیلی بزرگی داریم. کار خود را از امروز شروع کرده ایم و امیدوارم با تمرین و تلاش به این اهداف برسیم.

وی در مورد اینکه پس از دو سال حضور در پرسپولیس به نساجی بازگشت، گفت: از تمام ارکان باشگاه پرسپولیس تشکر می کنم در این دو سال خاطرات خوبی برای من ساخته شد و روزهای خیلی خوبی در پرسپولیس داشتم. در مورد بازگشت به نساجی هم باید بگویم سال های خیلی خوبی در این تیم داشتم و سبب پیشرفت من شد.

هافبک جدید نساجی عنوان کرد: من برای انتخاب نساجی دو دلیل اصلی داشتم. ابتدا شخصیت آسیایی داشتن این تیم است و از این لحاظ خیلی بزرگ است. هوادارانش پرشور هستند و باعث پیشرفت من شدند. با همه افرادی که در محیط نساجی هستند آشنایی دارم.

شجاعی تصریح کرد: دومین دلیل انتخاب من برای نساجی حضور حمید مطهری است او شناخت خوبی از من داشت و به همین دلیل باعث شد نساجی را انتخاب کنم. نساجی بال پرواز من بود که توانست من را به پرسپولیس برساند. امیدوارم بهترین بازیم را برای این تیم در فصل جدید انجام بدهم.

منبع : خبرآنلاین

اخبار سلبریتی ها
آخرین اخبار سرویس ورزشی