دی یونگ از بارسلونا جدا شد

دی یونگ از بارسلونا جدا شد

۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مهاجم هلندی بارسلونا با انتشار پستی از جدایی خود از تیم بارسلونا خبر داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - مارکا، لوک دی یونگ بازیکن هلندی سابق سویا بعد از حضور در بارسلونا از این تیم جدا شد. مهاجم هلندی به صورت قرضی از سویا آمد و به تدریج توانست ژاوی هرناندز را متقاعد کند تا از او در ترکیب اصلی تیم استفاده کند. او در شبکه اجتماعی خود نوشت: حضور در بارسلونا چه دوران خاصی بود. برای شما بهترین ها را در آینده آرزو می کنم.

لوک دی یونگ در آخرین روز نقل و انتقالات سال گذشته پس از اینکه آنتوان گریزمان به اتلتیکو مادرید رفت، به بارسلونا پیوست. این بازیکن هلندی به صورت قرضی از سویا به خدمت گرفته شد. تردید ها از بازی او پس از ورود به نیوکمپ مشهود بود، اما این مهاجم بی سر و صدا کار خود را کرد و از موقعیت هایش استفاده کرد و ۷ گل نیز برای این تیم به ثمر رساند.

رود فان نیستلروی، سرمربی آیندهوون هلند گفت که رویای بازگشت او را در سر می پروراند. او گفت: ما هر کاری برای بازگشت او انجام می دهیم. او یک مهاجم استثنایی برای ماست. بازگشت او به آیندهوون در حال حاضر واقع بینانه نیست، اما ممکن است که این اتفاق رخ دهد.

در مسابقات یورو ۲۰۲۰ دی یونگ در دو مسابقه به میدان رفت و گلی به ثمر نرساند. هر دو بار این مهاجم به عنوان بازیکن تعویضی وارد زمین شد. در ادامه با آسیب دیدگی از ناحیه زانو که در حین تمرینات به وجود آمد، او ادامه مسابقات یورو ۲۰۲۰ را از دست داد.

منبع : فرارو