کامرانی فر: انتخاب هر فردی در مجمع فدراسیون حضوری 2 سال و 4 ماهه خواهد داشت
سرویس ورزشی - دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در مجمع انتخاباتی هر کسی رئیس فدراسیون، نایب رئیس اول، دوم و .. انتخاب شود، مدت آن ها نزدیک به دو سال و 4 ماه خواهد بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - حسن کامرانی فر درباره اینکه رییس بعدی فدراسیون فوتبال از روز انتخاب و شروع ریاست، دوره چهار ساله خواهد داشت یا ممکن است این دوران دو ساله و نیمه باشد و او دوره ریاست قبلی را ادامه بدهد، اظهار داشت: مطابق اساسنامه افرادی که در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ در مجمع انتخاب شدند برای مدت چهار سال انتخاب شدند و اگر در این مدت رییس یا هر یک از اعضای هیات رییسه، سمت شأن بلاتصدی باشد تا مدت باقی مانده یعنی ۹ اسفند ۱۴۰۳ انتخابات صورت می گیرد. هرکس رییس فدراسیون شود، نایب رییس اول، دوم و نماینده مدیرعامل باشگاه ها برای دو سال و نزدیک به چهار ماه انتخاب می شود. پس از اتمام دوره چهار ساله هیات رییسه، مدت فعالیت آنها هم تمام خواهد شد.

وی درمورد اینکه آیا مانند دوره پایان ریاست کفاشیان و جانشینی تاج به جای او احتمال دارد مدت ریاست فدراسیون فوتبال بیشتر از چهار سال شود، گفت: اکنون اساسنامه تغییر کرده و خیلی از موارد در اساسنامه کاملا اشاره شده است. هرچند با اتفاقاتی که به تازگی افتاده موارد کلی در اساسنامه ذکر شده و مطابق همان پیش خواهیم رفت.

منبع : خبرگزاری فارس

آخرین اخبار سرویس ورزشی