روال قانونی برای معارفه اعضای هیأت مدیره پرسپولیس انجام شده
سرویس ورزشی - روال طی شده برای معرفی دو عضو جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به صورت قانونی انجام شده و در روزهای آینده این موضوع اعلام خواهد شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - حسین خبیری و حسین شهریاری دو عضو جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس هستند که قرار است به زودی و طی روزهای آینده مراسم معارفه آنها برگزار شود. این در حالی است که گمانه زنی هایی در خصوص این دو عضو جدید هیأت مدیره پرسپولیس مطرح شده و این سؤال پیش آمده که چرا معارفه این دو عضو جدید هیأت مدیره پرسپولیس برگزار نشده است.

طبق قانون، مجمع باشگاه پرسپولیس باید اعضای هیأت مدیره را مصوب کند. وزرای اقتصاد، دادگستری و ورزش سه عضو مجمع باشگاه پرسپولیس هستند که البته درباره حضور شهریاری و خبیری در هیأت مدیره به توافق رسیده و هر سه وزیر این موضوع را امضاء کرده اند.

از طرف دیگر و با واگذاری 10 درصد از سهام باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی و مردم، با در اختیار داشتن 90 درصد از سهام، اکثریت سهام همچنان در اختیار دولت قرار دارد و حق مجمع باشگاه پرسپولیس است که بتواند اعضای جدید هیأت مدیره را مشخص کند. این در حالی است روابط عمومی ورزش و جوانان اعلام کرده که مراسم معارفه در زودترین زمان ممکن انجام خواهد شد تا همه چیز شکل قانونی تری به خود بگیرد.

باشگاه پرسپولیس پس از استعفای بیژن ذوالفقار نسب و غلامعلی محمدعلیپور دارای سه عضو است و ماه ها است که جلسه هیأت مدیره برگزار نشده و یا با نفرات کامل انجام نشده است. حالا این شائبه به وجود آمده که مخالفت و خبرپراکنی برای تحت فشار قرار دادن دو عضو جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس از سوی چه کسانی انجام می شود. مواضع منفی برای حضور دو عضو جدید هیأت مدیره قبل از آغاز به کار رسمی آنها شروع شده و دلیل این مقاومت نامشخص است. زمانی که باشگاهی مثل پرسپولیس ماه ها بدون اعضای کامل در هیأت مدیره اداره می شود چرا باید با تکمیل شدن این اعضاء این چنین مخالفت شود.

هر چه که است وزارت ورزش و جوانان تصمیم خود برای تکمیل کردن اعضای هیأت مدیره را اتخاذ کرده و در این شرایط باید به زودی منتظر معارفه رسمی حسین شهریاری و حسین خبیری باشیم.

منبع : خبرگزاری فارس