شبهه دربی در سوپرجام  -  دار و دسته پرسپولیسی ها مقابل استقلال
سرویس ورزشی - یکی از عجایب فوتبال ایران این است که هنوز تاریخ قطعی شروع فصل جدید لیگ برتر را نمی‌دانیم، چه برسد به سوپرجام!

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - ظاهرا لیگ بیست ودوم از میانه های مرداد آغاز خواهد شد و یک هفته پیش از آن هم قرار است سوپرجام برگزار شود؛ مسابقه ای بین استقلال به عنوان قهرمان لیگ و نساجی که برنده جام حذفی شد. طبق معمول زمزمه هایی در مورد احتمال لغو یا تعویق این مسابقه وجود دارد، اما اگر همه چیز سر جای خودش باقی بماند، این دیدار می تواند بهترین شروع برای فصل جدید باشد. جذابیت مضاعف این مسابقه اما به حضور دار و دسته پرسپولیسی ها در نساجی مربوط می شود.

حمید مطهری به عنوان سرمربی جدید تیم مازندرانی برگزیده شده و فعلا علی شجاعی و محمد شریفی، ۲ بازیکن سابق پرسپولیس را با خودش به نساجی برده است. طبیعتا این مسئله، سوپرجام را جذاب تر می کند. گروهی از هواداران استقلال در ماه های گذشته خیلی به حمید مطهری طعنه زدند و سر به سرش گذاشتند. با این حال مطهری امروز در موقعیتی قرار گرفته که می تواند یک جام را از این تیم بگیرد. علی شجاعی هم در جریان پیروزی پرسپولیس در دربی تهران با تنها گل عیسی آل کثیر، در آخرین ثانیه بازی یک توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید و البته بعد از آن چیزی حدود ۲۰۰ مصاحبه در مورد آن صحنه انجام داد! خلاصه که تقابل این دو تیم حسابی دیدنی است.

منبع: روزنامه همشهری

منبع : همشهری آنلاین