تغییر چهره استقلال با ساپینتو  -  قهرمان جوان تر می شود

تغییر چهره استقلال با ساپینتو - قهرمان جوان تر می شود

۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - باشگاه استقلال که این روزها فعالیت‌هایی جدی در فصل نقل‌وانتقالات دارد، آخر هفته پرسروصدایی را پشت سر گذاشت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - مدیران این باشگاه چند بازیکن جدید به خدمت گرفتند و با چند بازیکن فصل گذشته هم به توافق رسیدند. استقلال بعد از جذب امید حامدی فر، یک بازیکن دیگر هم از صنعت نفت به خدمت گرفت. خرید جدید آبی ها محمدحسین زواری است که فصل گذشته فرصت چندانی برای بازی نداشت ولی به عنوان یک بازیکن جوان به استقلال پیوست.

میرزایی استقلالی شد

در نخستین دقایق بامداد جمعه، باشگاه استقلال با انتشار پوستری از رضا میرزایی، بازیکن فصل گذشته سپاهان، به صورت رسمی از جذب این بازیکن خبر داد؛ انتقالی که البته از شب قبل مشخص شده و حتی تصاویر پشت صحنه از معرفی این وینگر اصفهانی رسانه ای شده بود. این بازیکن قابلیت بازی در پست های مختلفی ازجمله وینگر راست و چپ و همچنین مدافع راست را دارد و باید دید ساپینتو قصد دارد از او در چه قسمتی از زمین استفاده کند. محمد حسینی مدافع هوادار هم یکی دیگر از بازیکنان جدید استقلال خواهد بود که به احتمال فراوان به لیست این تیم اضافه خواهد شد.

تمدید قرارداد چشمی و حسینی

باشگاه استقلال بعد از حفظ مهدی مهدی پور با روزبه چشمی هم به توافق رسید و قرارداد این بازیکن به مدت ۲فصل دیگر تمدید شد. این در حالی است که سیدحسین حسینی هم که فصل بعد با استقلال قرارداد داشت، به مدت یک فصل دیگر قراردادش را تمدید کرد. استقلالی ها همچنان درصدد جذب بازیکن هستند و کاوه رضایی هم در آستانه عقد قرارداد با این تیم قرار دارد.

منبع: روزنامه همشهری

منبع : همشهری آنلاین

آخرین اخبار سرویس ورزشی