مهاجم خارجی پرسپولیس آخر هفته به تهران می آید

مهاجم خارجی پرسپولیس آخر هفته به تهران می آید

۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - در شرایطی که هواداران پرسپولیس انتظار داشتند بازیکن برزیلی مدنظر باشگاه امروز به تهران برسد این ورود به تاخیر افتاده است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس چند روز پیش به صورت رسمی اعلام کرد تیمش دو مهاجم خارجی نیاز دارد. یکی از این خارجی ها، کاسیانو دیاس، مهاجم برزیلی باشگاه ویزلا پرتغال است. بازیکنی که ادعا شده برای قراردادی ۲ ساله با پرسپولیس به توافق رسیده و قرار است به تهران بیاید.

به گزارش فرارو، در شرایطی که عنوان شده بود او در حال آماده سازی پرواز برای رسیدن به ایران است، ولی حالا خبر می رسد کاسیانو دوباره در تمرینات باشگاه پرتغالی حاضر شده و قید سفر به ایران را زده است. آنچه که این ورود را به تاخیر انداخته هزینه ۳۵۰ هزاردلاری باشگاه پرتغالی است. کاسیانو هنوز یک فصل دیگر قرارداد دارد و ویزلا برای صدور رضایتنامه طلب ۳۵۰ هزاردلار کرده است. اگرچه با رایزنی این رقم به ۳۰۰ هزاردلار کاهش پیدا کرده، ولی ویزلا گفته تا زمانی که این پول به حساب باشگاه واریز نشود اجازه خروج به بازیکنش را نخواهد داد. از سوی دیگر باشگاه پرسپولیس هم وعده داده این رقم تا پایان هفته به حساب باشگاه پرتغالی خواهد نشست و این بازیکن اواخر هفته به تهران خواهد آمد.

درباره توانایی های کاسیانو دیاس، ولی حرف و حدیث زیاد است؛ عده ای با توجه به ۳۳ ساله بودن و نرخ گلزنی این بازیکن، او را مهاجمی نامناسب برای پرسپولیس توصیف می کنند. عده ای هم با توجه به فیزیک این مهاجم، او را مناسب با سیستم موردنظر یحیی برای پرسپولیس دانسته اند.

منبع : فرارو