شماره پلاک جذاب ستاره بارسلونا - عکس

شماره پلاک جذاب ستاره بارسلونا - عکس

۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۱ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - یکی از نکات جالبی که در زمان حضور لواندوفسکی در تمرینات بارسلونا مورد توجه قرار گرفته، مربوط به پلاک خودرویی است که با آن به تمرینات می‌رود.
روبرت لواندوفسکی به عنوان بمب نقل و انتقالات تابستانی از بایرن مونیخ به بارسلونا ملحق شد که هواداران تیم کاتالان امیدهای زیادی به وی دارند. یکی از نکات جالبی که در زمان حضور لواندوفسکی در تمرینات بارسلونا مورد توجه قرار گرفته، مربوط به پلاک خودرویی است که با آن به تمرینات می رود.
در حقیقت لواندوفسکی یک خودروی بنتلی را در اختیار دارد که از آلمان آن را به اسپانیا آورده و البته پلاک آن اشاره مشخصی به نام و شماره محبوبش است. این پلاک با حرف M با اشاره به شهر مونیخ آغاز می شود و از اول اسم و فامیل روبرت لواندوفسکی یعنی RL در آن استفاده شده و البته از چهار عدد ۹ با اشاره به عدد محبوب ستاره سابق بایرن مونیخ در ان استفاده شده است.

شماره پلاک جذاب ستاره بارسلونا - عکس

شماره پلاک جذاب ستاره بارسلونا - عکس

در آلمان با پرداخت ۱۰.۲۰ یورو می توان صاحب شماره پلاک اختصاصی و دلخواه شد که البته استفاده از اعداد و حروف اشاره به نازی ها یا سازمان های مشابه ممنوع است. لواندوفسکی اخیرا سفری کوتاه به مونیخ داشت تا با هم تیمی های سابقش و مدیران بایرن مونیخ وداع کند که البته در آن جا از خودروی دیگری به رنگ قرمز استفاده کرد. به هر صورت به نظر می رسد که لواندوفسکی سعی می کند هر چه زودتر با زندگی در شهر بارسلونا خو بگیرد.

منبع : خبرآنلاین

آخرین اخبار سرویس ورزشی