پنجمین قهرمانی رئال مادرید در سوپرجام

پنجمین قهرمانی رئال مادرید در سوپرجام

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - در دیدار سوپرجام اروپا، رئال‌مادرید در فنلاند موفق به شکست فرانکفورت شد تا برای پنجمین مرتبه این جام را بالای سر ببرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - ورزشگاه المپیک شهر هلسینکی فنلاند دیدار سوپرجام اروپا بین رئال مادرید قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و اینتراخت فرانکفورت قهرمان لیگ اروپا برگزار شد که کهکشانی ها با برد ۲-۰ قهرمان شدند.

نیمه نخست کمی رئال مادرید تیم برتر بود، اما فرانکفورت هم پا پس نکشید. به خصوص این که در فاز دفاعی تا حدودی جلوی توان خط حمله رئال را گرفتند. با این حال سرانجام دقیقه ۳۷ مقاومت شان شکست. پاس کاسمیرو با ضربه سر را آلابا به راحتی وارد دروازه عقاب ها کرد تا گل نخست رئالی ها به ثبت برسد.

با وجود پیش بودن رئال، این تیم نیمه دوم هم دست از حمله کردن نکشید تا این که دقیقه ۶۵ زوج وینیسیوس - بنزما این تیم را به گل دوم رساند. پاس وینیسیوس با ضربه نهایی بهترین گلزن شان بنزما به قعر دروازه تراپ رفت.

فرانکفورت توانایی جبران این باخت را نداشت و در نهایت رئال مادرید با شکست حریف آلمانی برای پنجمین مرتبه در سوپرجام قهرمان شد تا از این حیث در کنار بارسلونا و میلان قرار بگیرد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط