تصمیم بحث برانگیز کاپیتان تیم ملی ایران  -  مصاحبه توفانی و خداحافظی!
سرویس ورزشی - مدافع برتر والیبال جهان، در مسابقات جهانی ایران را همراهی نخواهد کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - در حالی که صبح امروز خبر واگذاری بازوبند کاپیتانی تیم ملی توسط میلاد عبادی پور به سید محمد موسوی منتشر شده بود، عصر امروز در تصمیمی ناگهانی، محمد موسوی در اعتراض به امکانات ضعیف فدراسیون والیبال از حضور در جمع ملی پوشان برای حضور در مسابقات جهانی و جام واگنر انصراف داد!

این اتفاق در حالی رخ داد که پیش از این، بهروز عطایی با وجود عملکرد فوق العاده تیم ملی در مسابقات لیگ ملت ها، محمد موسوی را به تیم ملی دعوت کرده بود و امیدوار بود یکی از برترین مدافعین روی تور دنیا را در ترکیب خودش در اختیار داشته باشد.

 محمد موسوی پس از پایان تمرین امروز تیم ملی در میان خبرنگاران حاضر شد؛ در حالی که تصور می شد موسوی درباره شرایط خودش و تیم پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی جهان بگوید ناگهان یک اظهار نظر غیرمنتظره را مطرح کرد.

سید محمد موسوی که امروز به عنوان کاپیتان تیم ملی والیبال ایران انتخاب شد به شدت نسبت به شرایط موجود در تیم ملی اعتراض کرد و اوضاع تیم ملی را بسیار اسف بار تلقی کرد.

ستاره باتجربه والیبال ایران ضمن اعتراض به پاداش ۱۸ میلیونی ملی پوشان بعد از رقابت های لیگ ملت ها آن را در شان بازیکنان تیم ملی ندانست و اعلام کرد که با این شرایط ادامه همکاری با تیم ملی حداقل در مقطع کنونی برای او امکان پذیر نخواهد بود.

سید محمد موسوی همچنین تاکید کرد که اگر در آینده شرایط بدنی او اجازه بدهد و اوضاع در تیم ملی تغییر کند ممکن است دوباره بازگردد. او همچنین در پاسخ به اینکه آیا این حرف ها به معنی خداحافظی قطعی او با رقابت های قهرمانی جهان است یا خیر نیز اعلام کرد: بله؛ همینطور است. من تا اینجا هم به خاطر درخواست مادرم به تیم ملی بازگشتم اما شرایط با گونه ای است که نمی توانم ادامه بدهم و برای بازیکنان تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط