بازی های کشورهای اسلامی -  تیم تنیس روی میز بانوان ایران با شکست میزبان طلایی شد
سرویس ورزشی - تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران در دیدار نهایی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی با غلبه بر تیم میزبان به مدال طلا دست یافت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - دیدار نهایی بخش تیمی تنیس روی میز بازی های کشورهای اسلامی عصر امروز در قونیه و بین ایران و ترکیه برگزار شد که در پایان شاگردان حمیده ایرانمنش با وجود اینکه جو سالن کاملا به سود میزبان بود، و تماشاگران به شدت تیم خود را تشویق میکردند، موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.

در نخستین دیدار مهشید اشتری به مصاف اوزگه ییلماز، قهرمانی بخش انفرادی رفت و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ نماینده ترکیه را شکست دهد. در مسابقه دوم هم ندا شهسواری، کاپیتان تیم ملی ایران در مصافی پرهیجان با نتیجه ۳ بر صفر از سد سیبل آلتینکایا گذشت و تیم ایران را ۲ بر صفر پیش انداخت.

در مسابقه سوم که مصاف تیم های دو نفره بود تیم ایران متشکل از ندا شهسواری و شیما صفایی برابر تیم سیمای کولاک چکن و سیبل آلتینکایا به میدان رفت که با وجود رقابت پایاپای در نهایت این تیم حریف بود که با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.

بازی چهارم را شیما صفایی برابر اوزگه ییلماز برگزار کرد که این مسابقه را نماینده ترکیه با برتری ۳ بر ۲ به پایان رساند تا دو تیم در امتیاز ۲ مساوی شوند.

در آخرین بازی مهشید اشتری رودرروی سیمای کولاک چکن قرار گرفت که این مسابقه با برتری ۳ بر یک اشتری همراه شد تا تیم ایران به مدال ارزشمند طلا دست پیدا کند.

در این بازی ها تیم های ازبکستان و مالدیو به مدال برنز مشترک دست یافتند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط