عبادی پور: 18 میلیون را نمی دادند بهتر بود -  هیچ وقت امکانات کامل نبوده است
سرویس ورزشی - دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: بعد از لیگ ملت‌ها 18 میلیون تومان به ما دادند که ای کاش همان را هم نمی‌دادند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - میلاد عبادی پور در آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از اعزام به قهرمانی جهان در مورد اهدای کاپیتانی تیم ملی به محمد موسوی گفت: به نظرم در تیم ملی چنین چیزها نباید مطرح شود. موسوی پیشکسوت و بزرگ ماست و بیشتر از همه ما تجربه دارد. به نظر من شایسته کاپیتانی هم بود. تا اینجای کارخوب بود. در لیگ ملت ها مسابقات خوبی را پشت سر گذاشتیم اما  قهرمانی جهان فرق می کند. تا الان همه چیز خوب پیش رفته است. امیدوارم همه چیز مثل لیگ ملت ها خوب پیش برود.

عبادی پور درباره انتقادات شدید محمد موسوی از امکانات اردوی تیم ملی تصریح کرد: من پیش از این هیچ گاه در مورد امکانات فدراسیون حرف نزده بودم، چون این امکانات هیچ وقت کامل نبوده است. اگر موسوی چیزی در این مورد گفته، کاملاً درست گفته است. ما دو ماه دور از خانواده و با فشار بالا در مسابقات حاضر بودیم و حالا تنها 18 میلیون تومان پاداش گرفتیم که اگر آن را به ما نمی دادند، خیلی بهتر بود.

دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان ادامه داد: من شخصیت خودم و بازیکنان تیم را که تحت این فشار بالا و بدون پزشک و ماساژور، مسابقه داده و تمرین کردند، بیشتر از این حرف ها و این مبلغ ها می بینم. ما در ایتالیا با مسئولان فدراسیون جهانی والیبال جلسه ای برگزار کردیم و آنها فاکتور واریزی مربوط به پاداش های فدراسیون جهانی به ایران را به ما نشان دادند، ولی تاکنون حتی یک ریال هم از این مبالغ به ما پرداخت نشده است. این پاداش ها حق ماست، ولی نمی توانیم حق مان را بگیریم.

وی با بیان اینکه از سال 2013 در لیگ ملت ها بازی می کنیم و یک قران نگرفته ایم، تصریح کرد: نمی دانم فدراسیون گرفته یا نه اما این پول حق بازیکنان است. اتاق پزشکی ما را ببینید. یک دستگاه لیزر داریم که برای 15 سال پیش است، حتی یک اتاق پزشکی هم نداریم. تا سال گذشته هزینه مکمل ها را خودمان می دادیم و فدراسیون فقط 350 دلار پول توجیبی می داد یعنی از جیب خودمان بیشتر می دادیم اما تا به حال اینها را نگفته ایم.

وی عنوان کرد: شرایط در یکسال اخیر بدتر شده است. ما چند بار اعلام کردیم فقط و فقط به عشق مردم اینجا هستیم، چون می دیدم که بابت برد و باخت ما ناراحت و خوشحال می شوند. روحیه خوبی به ما می دادند تا با جنگندگی بیشتری وارد مسابقات شویم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط