قهرمانی زنان پینگ پنگ ایران در بازی های کشورهای اسلامی

قهرمانی زنان پینگ پنگ ایران در بازی های کشورهای اسلامی

۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران عصر پنجشنبه (20 مرداد) در دیدار فینال بازی‌های کشورهای اسلامی مقابل تیم ترکیه به میدان رفت و با پیروزی سه بر دو مقابل حریف خود قهرمان شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران به عنوان قهرمانی بازی های های کشورهای اسلامی دست پیدا کرد.

ایسنا، تیم ملی تنیس روی میز زنان ایران عصر پنجشنبه (20 مرداد) در دیدار فینال بازی های کشورهای اسلامی مقابل تیم ترکیه به میدان رفت و با پیروزی سه بر دو مقابل حریف خود قهرمان شد.

با این حساب تیم ایران از عنوان قهرمانی دور قبل خود دفاع کرد.

تیم ایران در مرحله گروهی مسابقات به همراه تیم های ازبکستان، آذربایجان و بنگلادش در گروه دوم قرار داشت که در نخستین رقابت با نتیجه سه بر صفر ازبکستان را شکست داد و با همین نتیجه مقابل بنگلادش به پیروزی رسید. در ادامه با پیروزی مقابل آذربایجان به نیمه نهایی رسید.

ملی پوشان ایران در نیمه نهایی مقابل مالدیو به میدان رفتند و با شکست حریف خود فینالیست شدند. در فینال هم بر ترکیه غلیه کردند و مدال طلای مسابقات را از آن خود کردند.

ندا شهسواری، مهشید اشتری، شیما صفایی و پریناز حاجیلو بازیکنان تیم ملی در این رقابت ها هستند که هدایت آنها را حمیده ایرانمنش برعهده دارد.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط