موسوی طاقت نیاورد -  جانشین ستاره شاکی در تیم ملی والیبال مشخص شد
سرویس ورزشی - با انصراف سیدمحمد موسوی از حضور در تیم ملی والیبال در آستانه اعزام این تیم، با نظر کادر فنی شهروز همایونفرمنش جایگرین این بازیکن شد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - پس از بازگشت تیم ملی والیبال ایران از لیگ ملت ها 2022 که با درخشش ملی پوشان کشورمان همراه بود، مرحله جدید اردوی آمادگی تیم ملی از دهم مرداد آغاز شد.

سیدمحمد موسوی از روز سه شنبه 11 مرداد در تمرینات تیم ملی والیبال حضور یافت و امروز (پنج شنبه 20 مرداد) نیز به عنوان کاپیتان تیم ملی در رقابت های قهرمانی جهان معرفی شد و در بین 14 بازیکن تیم ملی برای اعزام به جام واگنر و رقابت های قهرمانی مردان جهان قرار گرفت.

اما موسوی عصر امروز و در آخرین تمرین توپی تیم ملی در تهران و تنها دو روز مانده به اعزام، در گفت وگو با خبرنگاران اعلام کرد با شرایط موجود نمی تواند به تیم ملی کمک کند و از همراهی تیم ملی در رقابت های پیش رو (جام واگنر و قهرمانی جهان) انصراف می دهد و سپس با مراجعه به سرپرست تیم ملی این موضوع را به اکبر محمدی به صورت رسمی اعلام کرد.

بدین ترتیب کادر فنی تیم ملی بلافاصله شهروز همایونفرمنش را جایگزین موسوی کرد تا تیم ملی والیبال ایران طبق برنامه بامداد یکشنبه با 13 بازیکن به نام های میلاد عبادی پور (کاپیتان)، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، محمدجواد معنوی نژاد، علی اصغر مجرد، امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی، جواد کریمی، محمدطاهر وادی، محمدرضا حضرت پور و محمدرضا موذن راهی جام واگنر می شود و شهروز همایونفرمنش بعد از بازی های همبستگی کشورهای اسلامی راهی لهستان خواهد شد و به جمع ملی پوشان در گدانسک خواهد پیوست.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط