شریفی: بازی های دوستانه به هماهنگی تیم کمک می کند -  با تمام توان در خدمت تیم ملی هستم
سرویس ورزشی - دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: بدون شک برگزاری بازی های دوستانه به هماهنگی بازیکنان باهم بسیار کمک می کند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - مرتضی شریفی پس از نخستین تمرین توپی تیم ملی والیبال کشورمان در شهر کراکوف درمورد شرایط تیم اظهار داشت: شرایط کلی تیم خوب است. امروز دو جلسه تمرین صبح و عصر داشتیم.در نوبت صبح به کارهای بدنسازی مشغول شدیم و در تمرین عصر هم کارهای توپی انجام دادیم.

وی ادامه داد: رفته رفته خستگی از تن بازیکنان خارج می شود و به شرایط ایده آل می رسیم. فردا هم یک دیدار دوستانه با تیم ملی اوکراین خواهیم داشت تا بازیکنان به مرز آمادگی و هماهنگی برسند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان با اشاره به مسابقات جام واگنر خاطرنشان کرد: بدون شک برگزاری بازی های دوستانه خیلی به سود تیم ملی خواهد بود، چون می توانیم به هماهنگی خیلی خوبی برسیم تا در مسابقات قهرمانی جهان عملکرد مناسبی داشته باشیم و بازهم دل مردم را شاد کنیم.

شریفی درمورد میزان آمادگی خودش، عنوان کرد: چندی پیش مصدومیت جزئی در کتف و زانویم داشتم. شرایطم روبه بهبودی است تا انشالله در مسابقات قهرمانی جهان با تمام توان در خدمت تیم ملی باشم.

وی گفت: در پایان از مردم می خواهم که پشت مان را خالی نکنند و دعای خیر خود را بدرقه راه مان کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط