جلوه: جام واگنر برای آمادگی ذهنی تیم مفید است

جلوه: جام واگنر برای آمادگی ذهنی تیم مفید است

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - مدافع تیم ملی والیبال کشورمان گفت: مسابقات جام واگنر کمک می کند تا تیم از نظر ذهنی به آمادگی خوبی برسد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - مهدی جلوه پس از نخستین تمرین توپی تیم ملی والیبال کشورمان در شهر کراکوف درمورد شرایط تیم اظهار داشت: خدا را شکر می کنم که شرایط خوبی داریم. بعد از مسابقات لیگ ملت ها فشار زیاد روی بازیکنان بود اما پس از مدتی استراحت و تمرین خوشبختانه شرایط رو بهبودی است. با یک ریکاوری و برنامه ریزی دقیق راهی لهستان شدیم.

وی ادامه داد: پس از سفر طولانی که داشتیم امروز دو جلسه تمرین بدنسازی و توپی برگزار کردیم. خوشبختانه هر روز پیشرفت می کنیم و در همین راستا فردا هم یک بازی دوستانه با تیم ملی اوکراین برگزار خواهیم کرد. پس از آن هم باید برای جام واگنر و رقابت های قهرمانی جهان آماده شویم.

مدافع تیم ملی والیبال کشورمان با اشاره به بازی های دوستانه عنوان کرد: بدون شک برگزاری بازی های دوستانه به روند صعودی تیم بسیار کمک می کند. یکی از تیم هایی که در جام واگنر حضور دارد در رقابت های قهرمانی جهان هم در گروه ما قرار دارد. تیم های لهستان، صربستان و آرژانتین از قدرت های دنیا هستند و سابقه بازی با آنها را داریم. رویارویی مجدد با آنها کمک می کند که هماهنگی بازیکنان بیشتر شود و هم اینکه آمادگی ذهنی بهتری برای مسابقات قهرمانی جهان داشته باشیم.

جلوه گفت: مردم هم ما را دعا کنند و دست از حمایت بر ندارند. ما هم فرزندان خودشان هستیم و تلاش می کنیم تا دلشان را شاد کنیم. امیدوارم که با تمام توان بتوانیم در زمین ظاهر شویم و با موفقیت مسابقات را تمام کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط