مبلغ قرارداد های استقلال و پرسپولیس افشا شد

مبلغ قرارداد های استقلال و پرسپولیس افشا شد

۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در دو نامه جداگانه، مبلغ قرارداد‌های خود را برای نخستین بار افشا کردند.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس پس از پذیرش در بازار سرمایه و انجام فرایند پذیره نویسی برای نخستین بار و در راستای شفافیت صورت های مالی، مبلغ قرارداد های خود را افشا کردند.

بر این اساس طبق نامه ای که رضا درویش، نائب رییس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خطاب به میثم فدایی، مدیرعامل فرابورس ارسال کرده است، مجموع قرارداد کادر فنی ایرانی (۱۴ نفر) ۳۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، مجموع قرارداد کادر فنی خارجی (۳ نفر) ۴۱۰ هزار دلار، مجموع قرارداد بازیکنان ایرانی (۲۲ نفر) ۱۵۳۷ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال و مجموع قرارداد بازیکنان خارجی (۳نفر) نیز ۶۸۵ هزار دلار است.

همچنین بر اساس نامه مصطفی آجرلو، مدیرعامل و عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خطاب به زارع، مجموع قرارداد های تیم های پایه و بزرگسالان ۳۰۶۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال و مجموع قرارداد های کادر فنی۳۶۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال است.

این نامه در حالی ارسال شده است که سمت زارع در آن اشتباه ذکر شده است. به عبارت دیگر زارع مدیر نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس ایران است در حالی که در نامه استقلال به عنوان مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار معرفی شده است.

از طرف دیگر با توجه به اینکه نامه استقلال در تاریخ ۲۲ مردادماه نوشته شده است، مبلغ قرارداد هایی که روز گذشته امضا شده، در مجموع قرارداد های این باشگاه اعمال نشده است. در نامه پرسپولیس که در تاریخ ۲۴ مردادماه ارسال شده، مبلغ قرارداد مهاجم هلندی این باشگاه اعلام نشده است.

طبق بررسی های ایسنا نامه های مذکور هنوز به دست فرابورس نرسیده است.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط