علی کریمی به سیم آخر زد؛ جادوگر ایران را ترک می کند؟

علی کریمی به سیم آخر زد؛ جادوگر ایران را ترک می کند؟

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۴ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - نزدیکان کریمی مدعی هستند این سفر با سفر‌های قبلی کاملا متفاوت است و ممکن است یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران دیگر به کشور برنگردد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - اسطوره فوتبال ایران ممکن است دیگر به کشور برنگردد.

جادوگر فوتبال ایران به خاطر یک استوری دوباره به سرتیتر اخبار تبدیل شده است. چندی قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران با گذاشتن یک استوری در ایام محرم، عنوان کرد کاش به جای صرف میلیارد ها تومان برای دادن نذری، این پول ها صرف درمان بیمارانی شود که مشکلات مالی دارند و از پس مخارج درمان برنمی آیند.

همین موضوع باعث شد تا عده ای نسبت به علی کریمی شدیدا موضع بگیرند و به اسطوره فوتبال ایران انتقاد کنند. بعضی ها کریمی را متهم به مخالفت با مراسم عزاداری و دادن نذری کردند و مدعی شدند جادوگر به این مراسم توهین کرده است.

بعد از گذشت چند روز، در اقدامی عجییب بیلبورد های تبلیغاتی جادوگر در تهران جمع آوری شد تا خیلی ها این موضوع را به گذاشتن استوری کریمی ربط دهند. کریمی مدتی است که در ایران حضور ندارد و برای انجام کار های شخصی راهی دبی شده است. موضوعی که هر چند وقت اتفاق می افتد و جادوگر که چند سالی در امارات فوتبال بازی کرده، به این کشور سفر می کند.

با این حال نزدیکان کریمی مدعی هستند این سفر با سفر های قبلی کاملا متفاوت است و ممکن است یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران دیگر به کشور برنگردد.

از مدت ها قبل بحث مهاجرت کریمی در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شد، ولی خود کریمی آن را تکذیب کرد. با این حال طبق شنیده ها این احتمال وجود دارد که علی کریمی این بار واقعا مهاجرت کند و دیگر شاهد حضور جادوگر در ایران نباشیم. یکی از نردیکان کریمی که ارتباط خوبی با جادوگر دارد، مدعی شد کریمی به احتمال زیاد به یک کشور اروپایی مهاجرت خواهد کرد و ممکن است هرچند وقت و برای انجام کار های شخصی به تهران بیاید.

درواقع جادوگر که در دوران فوتبالش هم استاد گرفتن تصمیمات ناگهانی و غافلگیرکننده بود، به سیم آخر زده و شاید تصمیم بگیرد برای همیشه ایران را ترک کند.

منبع: خبر ورزشی

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط
عادل ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
هرچه زودتر بره بهتره اینطور آدما خود خواه نباشن بهتره