فتاحی: بدون عدالت، سلامت لیگ زیر سوال می رود -  چرا استقلال باید پاسوز دیگران شود؟
سرویس ورزشی - معاون ورزشی باشگاه استقلال نسبت به تصمیمات سازمان لیگ اعتراض کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - سعید فتاحی با انتقاد از تصمیمات دوگانه سازمان لیگ در خصوص برگزاری بازی های لیگ برتر با حضور تماشاگر در هفته دوم اظهار داشت: ما صرفا به دنبال برقراری عدالت هستیم. مهمترین بحث ما این است که برخوردها باید یکسان باشد تا عدالت رقم بخورد. وقتی که عدالت رقم نمی خورد، سلامت لیگ زیر سوال می رود. اینکه هفته اول بازی ها بدون تماشاگر بود، یک اتفاق بد شمرده می شود و هشت تیم از این بابت ضرر کردند. 

وی افزود: درست است که یک سری از ورزشگاه ها زیرساخت لازم را نداشتند ولی باشگاه استقلال و چند باشگاه دیگر که زیرساخت لازم را داشتند چرا باید پاسوز دیگران شوند؟ اصلی ترین رکن برگزاری یک مسابقه، حضور تماشاگران است. وقتی بدون رای انضباطی باشگاهی را از داشتن تماشاگرانش محروم می کنیم، عدالت را زیر پا گذاشته ایم و به تماشاگران و آن تیم ظلم کرده ایم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال تصریح کرد: ورزشگاه آزادی زیرساخت لازم را داشت ولی گفتند که باید بازی بدون تماشاگر باشد سوال ما این است که از هفته قبل تا الان چه اتفاقی رخ داده که بازی هفته دوم در ورزشگاه آزادی با حضور تماشاگر است؟ این جا حق ما ضایع شده و سازمان لیگ باید پاسخگو باشد. درخواست ما این است که سازمان لیگ جلسه ای را برگزار کند و صورت جلسه در ادامه تنظیم شود تا در هفته اول دور برگشت هم بازی ها بدون تماشاگر باشد و عدالت رعایت شود.

وی افزود: این درخواست ما است و امیدوارم زودتر سازمان لیگ راهکار خود را معرفی کند. تا جایی که بنده می دانم گیت های ورزشگاه های نفت مسجدسلیمان، فولاد و گل گهر درست بوده و در حق این تیم ها هم علاوه بر استقلال ظلم شده است.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط