شکست استقلال مقابل ملوان در یک نیمه پرحادثه

شکست استقلال مقابل ملوان در یک نیمه پرحادثه

۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - نیمه اول دیدار ملوان و استقلال به سود شاگردان مازیار زارع به پایان رسید.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - دو تیم ملوان و استقلال در هفته دوم لیگ برتر و در ورزشگاه مرحوم سیروس قایقران بندر انزلی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان مازیار زارع به پایان رسید.

داور: سیدرضا مهدوی

کمک ها: امیررضا آشور ماهانی - احد سلطانی

کارت زرد: مهدی مومنی از ملوان و صالح حردانی از استقلال

کارت قرمز: -

گل: سجاد بازگیر(27) برای ملوان 

ترکیب ملوان

رضا حیدری، سعید کریمی، سجاد بازگیر، میلاد شعبانلو، مسعود زائر کاظمین، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، مصطفی ناییج پور، محمد صادق بارانی ، مهران احمدی ، مهدی مومنی.

سرمربی: مازیار زارع

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، عارف غلامی، سعید مهری، مهدی مهدی پور، محمد محبی، کوین یامگا، سجاد شهباززاده و جعفر سلمانی.

سرمربی: ریکاردو ساپینتو

 

لحظات حساس:

دقیقه 8

ارسال بلند در محوطه جریمه ملوان به یامگا رسید و او نیز به خوبی شهباززاده را صاحب توپ کرد اما شوت مهاجم استقلال پس از برخورد به سعید کریمی تبدیل به یک ضربه کرنر شد.


دقیقه 9

شوت یامگا در شلوغی محوطه جریمه ملوان بلاک شد و در ادامه نیز مدافعان تیم میزبان توپ را سراسیمه دور کردند.


دقیقه 12

شوت خطرناک صادق بارانی از پشت محوطه جریمه استقلال، با اختلاف کم از بالای دروازه سیدحسین حسینی به بیرون رفت.


دقیقه 16

روی همکاری خوب شهباززاده و یامگا، مهاجم خارجی استقلال در محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد اما شوت خطرناک او از زاویه بسته را رضا حیدری مهار کرد.


دقیقه 27

اشتباه خط دفاعی استقلال در یارگیری باعث شد سجاد بازگیر سجاد بازگیر در محوطه جریمه آبی ها صاحب توپ شود و با ضربه ای فنی دروازه حسینی را باز کند.


دقیقه35

نفوذ کاظمین به محوطه جریمه استقلال موقعیت خطرناکی را روی دروازه این تیم ایجاد کرد اما در نهایت توپ از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.


دقیقه 38

ضربه سر محمد محبی را رضا حیدری روی خط دروازه ملوان برگشت داد و در ادامه نیز این دروازه بان توپ سرگردان را از محوطه 6قدم خودی دور کرد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط