بازگشت باشکوه (باشو) به استقلال  -  نخستین برد ساپینتو با درخشش قائدی
سرویس ورزشی - استقلال در انزلی موفق شد اولین پیروزی فصل خود را به دست بیاورد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری - در  هفته دوم رقابت های لیگ برتر، دو تیم استقلال و ملوان از ساعت  ۱۹ امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه سیروس قایقران به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه 3 بر یک به سود شاگردان ساپینتو به اتمام رسید.

آبی ها در نیمه اول یکی دو موقعیت خوبی گلزنی را توسط شهباززاده و یامگا از دست دادند اما در ادامه این ملوانی ها بودند که روی یک حرکت خوب از جناح راست توپ ارسالی را تبدیل به گل کردند. بازگیر مهاجم ملوانی ها در این صحنه با یک ضربه دقیق از روی خط ۱۸ قدم دروازه حسینی را باز کرد.

در نیمه دوم آبی ها اما موفق شدند روی یک ضربه کرنر بازی را به تساوی بکشانند. کرنر ارسالی مهدی پور را عارف غلامی با یک ضربه سر زیبا تبدیل به گل کرد. دقایقی بعد از این گل ساپینتو مهدی قایدی را راهی میدان کرد تا این بازیکن برگ برنده سرمربی پرتغالی لقب بگیرد. قایدی دقایقی بعد از ورود خود روی حرکت زیبای یامگا و ارسال او موفق شد تا گل دوم استقلا را به ثمر برساند.

اما این پایان درخشش قایدی نبود و او در دقایق تلف شده موفق شد تا یک پنالتی هم برای استقلال بگیرد تا مهدی پور با گل کردن این ضربه سومین گلزن آبی ها در فصل جدید لقب بگیرد.

ملوانی ها پیش از گل دوم استقلال دو فرصت خوب گلزنی را از دست دادند تا

ترکیب ملوان

رضا حیدری، سعید کریمی، سجاد بازگیر، میلاد شعبانلو، مسعود زائر کاظمینی، پدرام قاضی پور، مجید عیدی، مصطفی نائیج پور، محمدصادق بارانی، مهران احمدی مهران احمدی (۶۵- محمود مطلق زاده)، مهدی مومنی

ترکیب استقلال

سید حسین حسینی، صالح حردانی، رافائل سیلوا، روزبه چشمی، عارف غلامی، سعید مهری سعید مهری (۷۲- آرش رضاوند)، مهدی مهدی پور، محمد محبی، کوین یامگا، سجاد شهباززاده سجاد شهباززاده (۶۵- مهدی قایدی) و جعفر سلمانی (۴۶- ابوالفضل جلالی)

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط