سیف الله پور: اظهر من الشمس بود که مظاهری باید اخراج شود -  ورزشگاه سپاهان گیت الکترونیک ندارد
سرویس ورزشی - مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: حرکت مظاهری اظهر من الشمس بود اما داور خطا هم نگرفت.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - ایزد سیف الله پور در گفت و گو با خبرنگار ورزشی درمورد اعتراض باشگاه نساجی به اخراج نشدن رشید مظاهری در بازی سپاهان و نساجی، اظهار داشت: همیشه به داوری احترام می گذاریم. یک زمانی کمک داور آفساید میلی متری را نمی گیرد اما در آن صحنه اتفاقی رقم خورد که اظهر من الشمس بود. هیچکس هم اطراف این صحنه نبود اما کمک داور کامل آن حرکت را دید .

وی افزود: اگر سپاهان در دقیقه ۳۴ در خانه خودش ده نفره می شد آیا بازی همینگونه ادامه پیدا می کرد؟ الان سوال ما این است اگر بخواهیم شکایت کنیم باید به چه کسی شکایت کنیم؟ شاید خیلی ها بگویند باید به سازمان لیگ شکایت کنید اما مگر تصمیم گیرنده است؟ بازی ما تا ساعت دو بعد از ظهر بدون تماشاگر بوده است. به تیم سپاهان تبریک گفته و از میزبانی بسیار خوب شان تشکر می کنم . ما هم خوشحال هستیم تماشاگر به ورزشگاه می آید.

مدیرعامل باشگاه نساجی عنوان کرد: هیچ تیمی مثل ما، سپاهان، استقلال، پرسپولیس و تراکتور از نداشتن تماشاگر ضربه نخورده است. ما دنبال حضور هواداران در ورزشگاه هستیم اما می گویند سه شرط در این خصوص لازم است . ابتدا ورزشگاه دارای گیت باشد. دومین شرط مجهز به سیستم الکترونیک بودن است و سومین شرط هم موافقت شورای تامین. اگر شما در ورزشگاه نقش جهان گیت دیدید ما هم دیده ایم. اصلا این استادیوم فاقد گیت الکترونیک است.

سیف الله پور خاطرنشان کرد: تماشاگر شیرینی فوتبال است و بدون حضور او بازی ارزشی ندارد. ما موافق هستیم صد در صد ظرفیت ورزشگاه تماشاگر به استادیوم بیاید ولی اگر می خواستند چنین کاری کنند یک شب قبل بازی می گفتند تا ما هم تماشاگران خود را به اصفهان بیاوریم. 

وی ضمن گلایه از عملکرد تیم داوری این مسابقه گفت: همیشه برای ترابیان که از داوران خوب ما و انسان بسیار درستی است، احترام قائلم اما واقعا از این اشتباهش تعجب می کنم و مانده ام چرا کمک داور به او کمک نکرد. کمک داوری که دقیقه ۹۰ روی خط کرنر صحنه متعلق به علیرضا حقیقی را اوت می بیند، چگونه صحنه به آن آشکاری را ندید؟ تاکنون تیمی به جز نساجی به این شکل به سپاهان فشار آورده بود؟ مقابل سپاهان چند ملیتی بازی کردیم و بردشان را تبریک می گویم اما بچه های ما نیز هیچ چیز کم نگذاشتند.

مدیرعامل نساجی ادامه داد : اگر داور در دقیقه ۳۴ آن اشتباه را نمی کرد، قطعا جریان بازی تغییر می کرد زیرا سپاهان ده نفره می شد و دروازه بانش را از دست می داد. الان من باید به چه کسی شکایت کنم؟ درمورد حضور تماشاگران هم وقتی به فدراسیون بگوییم می گوید من خبر ندارم. چه کسی برای فوتبال تصمیم می گیرد؟ 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط