جام واگنر -  کاظمی امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و لهستان شد

جام واگنر - کاظمی امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و لهستان شد

۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۱۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدارتیم های ایران و لهستان را به خود اختصاص داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان آماده می کند، از ساعت 22:50 روز پنج شنبه 27 مرداد به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در جام واگنر مقابل تیم ملی لهستان، میزبان این تورنمنت قرار گرفت.

مردان والیبال ایران در این مسابقه که جنبه تدارکاتی برای رقابت های مهم قهرمانی جهان دارد، سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19، 29 بر 27 و 25 بر 17 مغلوب حریف شدند.

در پایان این مسابقه صابر کاظمی با کسب 13 امتیاز توانست عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان مقابل لهستان را به خود اختصاص دهد. پس از وی هم میلاد عبادی پور موفق به کسب 11 امتیاز برای تیم ملی کشورمان شد.
در تیم لهستان هم فورنال و سمینیوک موفق به کسب 12 امتیاز برای تیم ملی کشورشان شدند.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می شود. شاگردان عطایی در دومین مسابقه خود در این دوره از رقابت ها امروز از ساعت 17:30 به وقت محلی مقابل صربستان قرارخواهند گرفت.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط