جام واگنر -  عباد ی پور: این فراز و فرودها طبیعی است- به بازی بد خودمان باختیم
سرویس ورزشی - کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: این فراز و فرودها در مسیر آماده سازی رقابت های قهرمانی جهان طبیعی است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - میلاد عبادی پور پس از دیدار تیم های ملی والیبال ایران و لهستان در جام واگنر درخصوص این مسابقه اظهار داشت: نمی توانم بگویم که بازی خوبی بود چون آن بازی که توقع داشتیم را نتوانستیم اجرا کنیم. البته فکر می کنم این روند طبیعی است چون خود را برای مسابقات قهرمانی جهان آماده می کنیم.

وی ادامه داد: رقابت های قهرمانی جهان بعد از المپیک، مهمترین تورنمنت والیبالی به شمار می رود. در این مسیر پستی و بلندی هایی هم وجود دارد که کاملاً طبیعی است. خوب شد این نتیجه در جام واگنر رقم خورد و امیدوارم در قهرمانی جهان شاهد چنین نتایجی نباشیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: درست است که جام واگنر هم اهمیت دارد اما مهمتر از آن قهرمانی جهان است که باید تلاش کنیم چنین شروعی در آنجا نداشته باشیم. نمی توانم چیز زیادی درمورد بازی بگویم چون آن بازی که می خواستیم را نتوانستیم به نمایش بگذاریم. متاسفانه گاهی این اتفاقات می افتد و کاری نمی توان کرد.

عبادی پور درمورد جو سالن و حضور تماشاگران، گفت: لهستان کشوری است که به تماشاگرانش مشهور است. فکر می کنم اکثر بازیکنان ایران اینجا بازی کرده اند و این شرایط برای آنها عادی است اما بدون شک این هیجان می تواند تاثیر مثبتی روی روند تیم میزبان بگذارد. فکر می کنم امروز به بازی بد خودمان باختیم.

مردان والیبال ایران در این مسابقه که جنبه تدارکاتی برای رقابت های مهم قهرمانی جهان دارد، سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19، 29 بر 27 و 25 بر 17 مغلوب حریف شدند.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از 27 تا 29 مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می شود. شاگردان عطایی در دومین مسابقه خود در این دوره از رقابت ها امروز از ساعت 17:30 به وقت محلی مقابل صربستان قرارخواهند گرفت.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط