جام واگنر -  عطایی: نواقصی داشتیم که قابل رفع است- با آمادگی کامل به قهرمانی جهان می رویم
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: نواقصی داریم که قابل رفع است و با حضور در دیدارهای تدارکاتی جام واگنر با آمادگی کامل به قهرمانی مردان جهان می‌رویم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - بهروز عطایی پس از بازی ایران برابر لهستان در جام واگنر اظهار داشت: مسابقه خیلی خوبی بود. با تیم قدرتمند دنیا بازی کردیم و نسبت به مسابقات لیگ ملت ها سه تغییر در جریان بازی داشتیم. می خواستیم علی اصغر مجرد، جواد معنوی نژاد و بازیکنانی که در سال گذشته کمتر بازی کردند، محکی جدی بخورند.

وی با بیان این که اطلاعات بسیار خوبی از تیم خود به دست آورده است، ادامه داد: لهستان با تمام قدرت والیبال بازی کرد و از تمام بازیکنان اصلی اش در جریان بازی استفاده کرد در واقع همان ترکیب اصلی لیگ ملت ها در این دیدار حضور داشتند. مسابقه خوبی شد به ویژه در ست دوم که بسیار پایاپای پیش رفت و حتی گاهی در امتیازات جلو هم بودیم، اما فشار بازی بالا بود و چند اشتباه منجر شد، ست را از دست بدهیم.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر این که مسابقات واگنر، دیدارهایی تدارکاتی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان است، گفت: قرار است در مسابقات قهرمانی جهان در اوج آمادگی باشیم و این رقابت ها کمک خواهد کرد که به این آمادگی دست یابیم.

وی با بیان این که به مسابقه برابر صربستان هم به عنوان یک دیدار تدارکاتی نگاه خواهند کرد، افزود: صربستان تیم خوبی است و ترکیب کامل بازیکنانش را با خود آورده است. امیدوارم بازی خوبی شود و مجرد و معنوی نژاد در این شرایط به وضعیت مناسب بازی و آمادگی عالی که مدنظرمان هست، برسند.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: تیم نواقصی با این ترکیب داشت که باید تا مسابقات جهانی از بین برود. نواقصی که قابل رفع است و امیدوارم روز به روز وضعیت بازیکنان بهتر شود تا با بهترین شرایط به قهرمانی جهان برویم.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط