جام واگنر -  گربیچ: از دیدن تیم ایران غافلگیر شدم- همه به عبادی پور احترام می گذارند
سرویس ورزشی - سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: از دیدن بازیکنان ایران غافلگیر شد که این غافلگیری در جهت مثبت بود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - نیکولا گربیچ پس از پیروزی سه بر صفر مقابل تیم ملی ایران در رقابت های جام واگنر اظهار داشت: از دیدن تیم ایران سورپرایز شدم. این غافلگیری در جهت مثبت بود، چون فقط میلاد عبادی پور را می شناختم. واقعاً از دیدن تیم ایران غافلگیر شدم.

وی ادامه داد: تیم های آرژانتین و صربستان در مسابقات امروز خود تغییرات چندانی نسبت به گذشته نداشتند اما تیم ایران تغییرات بسیاری داشت. با این حال فکر می کنم تیم ایران والیبال خوبی از خود به نمایش می گذارد.

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان درمورد عملکرد بازیکنان ایران، خاطرنشان کرد: خیلی خوشحال شدم که بازیکن سابق خودم یعنی جواد معنوی نژاد را در تیم ملی ایران دیدم. او دریافت کننده خیلی خوبی است و امروز بسیار به تیمش کمک کرد. فکر می کنم در تیم ایران میلاد عبادی پور بازیکنی است که تجربه بالایی دارد و همه به او احترام می گذارند. او نسبت به دو سال قبل که در اسکرا بازی می کرد، بسیار بهتر شده است.

گربیچ ادامه داد: تجربه موجب می شود که عملکرد بازیکنان در بازی بهبود یابد. تجربه موضوع مهمی است. ایران تیم بسیار خوبی دارد و فکر می کنم در مسابقات قهرمانی جهان بهتر هم خواهد شد.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط