ادعای جالب مربی تیم ملی درباره شاگردان کی روش!  -  منتظر تاریخ سازی ما باشید!
سرویس ورزشی - روجر دی‌سا، دستیار کارلوس کی‌روش در تیم ملی ایران به صعود ملی‌پوشان به دور دوم جام جهانی واکنش نشان داد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از همشهری -  روجر دی سا، دستیار کارلوس کی روش در آستانه جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ به تهران رفت تا به کی روش بپیوندد تا ایران را برای جام جهانی آماده کند.

دی سا گفت: امیدوارم بتوانیم مدتی با تیم وقت داشته باشیم. برد اروگوئه ما را هیجان زده تر کرد و اعتماد به نفس بیش تری به ما داد. ما بازیکنان مختلفی را امتحان می کنیم تا آن ها را بشناسیم. زمان بسیار کمی وجود دارد. در واقع ما پنج روز با بازیکنان وقت داشتیم. بازیکنان تا زمان جام جهانی با باشگاه خود هستند و ما نمی توانیم کار زیادی انجام دهیم و دست های مان بسته است. اما ما در مورد رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی مطمئن هستیم. برای اولین بار خواهد بود که ایران به این افتخار دست می یابد. ایران در دو جام جهانی گذشته خیلی به صعود نزدیک شد و باید این بار به آن رسید.

او در ادامه صحبت هایش گفت: روحیه جنگندگی شگفت انگیزی در تیم وجود دارد. نگرش های خوبی در این تیم وجود دارد که باعث خوشحالی است.

این دو مربی(کی روش و دی سا) دوره ای چشمگیر با مصر داشتند که به فینال جام ملت های آفریقا ۲۰۲۲ در کامرون در ماه فوریه رسیدند جایی که در ضربات پنالتی مقابل سنگال شکست خوردند.

منبع: ایسنا

منبع : همشهری آنلاین

اخبار گوناگون در برخط