استیلی: استوری های سردار، استارت مشکلات اسکوچیچ بود

استیلی: استوری های سردار، استارت مشکلات اسکوچیچ بود

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲ زمان مطالعه : 2 دقیقه
سرویس ورزشی - اگر بازیکن احساس کند از تیم بزرگ‌تر است این مشکلات پیش می‌آید. تیم در اولویت است و همه باید برای تیم تلاش کنند و دو دستگی ایجاد نشود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران معتقد است که مشکلات دوران اسکوچیچ از زمانی شروع شد که سردار استوری هایی گذاشت و موجب نارضایتی سایر بازیکنان شد. 

حمید استیلی سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص دودستگی و اختلاف بین بازیکنان تیم ملی ایران بخصوص مهدی طارمی و سردار آزمون گفت: مدیریت تیم خیلی مهم است. اگر بازیکن احساس کند از تیم بزرگ تر است این مشکلات پیش می آید. تیم در اولویت است و همه باید برای تیم تلاش کنند و دو دستگی ایجاد نشود.

وی درباره اینکه این اختلاف در زمان اسکوچیچ با انتشار پیام بازیکنان در حمایت و علیه سرمربی سابق تیم ملی اوج گرفت، تاکید کرد: مشکل وقتی شروع شد که سردار آزمون استوری هایی گذاشت و سایر بازیکنان شاکی شدند. این بحث مدیریت تیم است. باید از قوانین تبعیت کنیم. اگر قانون در تیم ملی جاری شود همه باید اجرا کنند و فرقی بین بازیکنان نباشد. تبعیض تیم را نابود می کند.

سرپرست سابق تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به این سئوال که آیا شما هم در تیم ملی با این اختلاف و دو دستگی مواجه شدید؟ تصریح کرد: بله، بود. سرمربی خیلی تاثیرگذار است. اسکوچیچ فهمیده بود. می خواست کاری کند که زمان به او اجازه نداد. بعد از بازگشت از قطر با هم صحبت کردیم. اسکوچیچ می خواست کار هایی بکند که دیگر زمانی نبود.

استیلی درباره اینکه همین مسائل باعث شد زیر پای اسکوچیچ برای ادامه کار در تیم ملی متزلزل بشود، اظهار کرد: بله. فکر بازیکن باید به بازی کردن باشد.

«چرا این اختلافات در تیم ملی مدیریت نشد؟» سرپرست سابق تیم ملی در پاسخ به این سئوال گفت: قوانین در تیم باید حاکم بشود و اصل آن سرمربی است. سرمربی باید با سرپرست هماهنگ باشد. این نیازمند حمایت سرمربی است. اگر فدراسیون از سرمربی حمایت نکند، نمی شود کاری کرد. اگر بازیکن احساس کند از تیم بزرگ تر است، مشکل ایجاد می شود. در تمام تیم های دنیا هم این مسئله هست. بعضی از سرمربیان جلوی این مسئله ایستاده اند.

استیلی در خصوص اینکه اختلافات از تیم اسکوچیچ به تیم کارلوس کی روش منتقل شده است، یادآور شد: الان (زمان کی روش) یک مقدار کمتر اتفاق افتاد. آن موقع بیشتر بود. این ریشه دارد. کسانی که موافق این کار بودند، برای خودشان رخ داده و بازهم اتفاق می افتد. اگر جلوی این مسائل را نگیریم و بازیکن خودش را بزرگ تر از تیم احساس کند… شاید در حرف بگوییم سرباز تیم هستیم، ولی باید در عمل این را نشان بدهیم.

منبع: ورزش سه

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط
nader ۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۹
این استیلی رو هنوز نشناختین ، با این حرفها در فرصت باقیمانده تا جام جهانی میخواد اتحاد و یکدلی و رفاقت بین بازیکنان تیم بوجود بیاره وگرنه اصلا اهل نفاق و دوروئی و دو بهم زنی نیست جان خودش