طارمی از روی نیمکت آزمون را تشویق می کرد!

طارمی از روی نیمکت آزمون را تشویق می کرد!

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - او مدام می‌گفت از فضا استفاده کن، سر بزن و …؛ در این حد صمیمیت بین بازیکنان وجود دارد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - نایب رئیس اول فدراسیون در خصوص حواشی تیم ملی در اردوی اتریش توضیحاتی ارائه داد.

مهدی محمدنبی در خصوص ایجاد دودستگی در تیم ملی و وجود برخی حواشی و درگیری ها در اردوی اتریش توضیحاتی ارائه داد و گفت: این بحث را به تیم ملی الان نمی توانید نسبت دهید. معمولا این موضوعات در تیم های ملی پیش می آید، اما در این اردو تعامل، همبستگی و دلبستگی بین بچه ها خوب بود. آقای احسان حاج صفی به عنوان کاپیتان و همینطور بزرگ تر های تیم بسیار خوب اوضاع را مدیریت کردند. اگرچه در دوره ای که آقای اسکوچیچ به عنوان سرمربی فعالیت داشتند ناهماهنگی بین بچه ها بود، اما در این اردو بسیار هماهنگ شدند و این در زمین مشخص بود.

وی درگیری بین طارمی و سردار آزمون را تکذیب کرد و گفت: اصلا چنین بحثی مطرح نیست. آقای طارمی، حاج صفی، انصاری فرد و جهانبخش بزرگان تیم هستند و این بازیکنان همبستگی ایجاد می کنند. در آن صحنه تعویض وقتی آقای طارمی آمد روی نیمکت از آنجا با سردار صحبت می کرد و به او مدام می گفت از فضا استفاده کن، سر بزن و …؛ در این حد صمیمیت بین بازیکنان وجود دارد. من شنیده ام عکسی منتشر شده که هنگام تعویض دست نداده اند، اما تا آنجایی که کنار زمین بودم و دیدم طارمی بعد تعویض سردار را تشویق کرد. حتی شما فیلم را نگاه کنید وقتی ایران گل زد طارمی اولین نفر کنار خط آمد.

نبی در ادامه گفت: باید از حواشی دوری کنیم و به تیم ملی برای رسیدن به همبستگی کمک کنیم. همه در ایران باید یک صدا و یکدل باشیم. انضباط در تیم ملی حاکم است و بازیکنان اخلاق حرفه ای را رعایت کرده اند. در همه تیم های ملی و اردو ها بحث هایی وجود دارد، اما خوشبختانه انضباط تیمی و کار فنی در این اردو لطمه ای نخورد.

منبع: ورزش سه

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط