مدافع سرخ پوشان دربی را از دست داد!

مدافع سرخ پوشان دربی را از دست داد!

۰۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - اریک تن‌هاخ اعلام کرد هری مگوایر مصدوم است و نمی‌تواند روز یکشنبه در دربی منچستر مقابل سیتی به میدان برود.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از خبرآنلاین - درحالیکه حضور مارکوس راشفورد و آنتونی مارسیال در دربی روز یکشنبه منچستر مقابل سیتی در هاله ای از ابهام قرار دارد با تایید اریک تن هاخ، هری مگوایر به دلیل مصدومیت قطعا در این بازی حضور نخواهد داشت.

شاگردان تن هاخ بعد از پیروزی 3-1 مقابل آرسنال در اولدترافورد که روز چهارم سپتامبر برگزار شد فردا اولین بازی خود در لیگ برتر را بعد از وقفه ای طولانی مقابل سیتی انجام خواهند داد. در این مدت دو دیدار یونایتد مقابل کریستال پالاس و لیدز به دلیل مرگ ملکه به تعویق افتاد.

تن هاخ با تایید مصدومیت مگوایر گفت او قطعا در بازی مقابل سیتی حضور نخواهد داشت. سرمربی یونایتد در صحبتهای خود گفت:" هری مگوایر مصدوم است و بازی نمی کند. ما چند بازیکن مصدوم دیگر هم داریم که حضورشان هنوز مشخص نیست.

آنتونی مارسیال کل هفته را با تیم تمرین کرد و من از شرایط او خیلی راضی هستم. آنتونی در تمرینها عملکرد خیلی خوبی دارد.

راشفورد هم به تمرینها برگشته و من از بازگشت او خوشحالم. به جز این سه نفر ما فقط کسانی را در اختیار نداریم که مدتها است مصدوم هستند مثلا اکسل توانزبه و برندن ویلیامز".

257 251

منبع : خبرآنلاین

اخبار گوناگون در برخط