دلیل باخت سنگین مجیدی مقابل العین فاش شد+ ویدیو

دلیل باخت سنگین مجیدی مقابل العین فاش شد+ ویدیو

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - کارشناس اماراتی از دلیل باخت سنگین مجیدی مقابل العین رونمایی کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - تیم فوتبال اتحاد کلباء شب گذشته زیرنظر فرهاد مجیدی در هفته چهارم لیگ برتر امارات به مصاف العین مدافع عنوان قهرمانی رفت و با نتیجه سنگین 3 بر صفر شکست خورد.

احمد سعید کارشناس شبکه «ابوظبی اسپورت» به نقد این بازی پرداخت و گفت: از تصمیم فرهاد مجیدی برای باز کردن به شکل باز مقابل العین مدافع عنوان قهرمانی تعجب کردم. شما وقتی مقابل تیم قدرتمندی مثل العین بازی می کنید و لوازم لازم برای بردن این تیم قدرتمند را ندارند نباید ریسک کنید و با سیستم هجومی و باز وارد زمین شوید.


وی افزود: بدون شک مقصر اصلی این باخت سنگین اتحاد کلباء، فرهاد مجیدی است. تصمیمات اشتباه مجیدی باعث شد تا اتحاد کلباء با 3 گل شکست بخورد و به نظرم العین می توانست گل های بیشتری را در این بازی بزند و حتی می توانست این بازی با نتیجه 6 بر صفر تمام شود.

کارشناس اماراتی ادامه داد: مجیدی در این بازی 3 لژیونر خود را نیمکت نشین کرد. وقتی شما 3 بازیکن اصلی خود را در ترکیب ندارد و مقابل العین مدافع عنوان قهرمانی بازی دارد نباید به با سیستم بازی وارد رقابت شوید. در نهایت دلیل اصلی این باخت تصمیم اشتباه مجیدی بود.

پایان پیام/

 

 

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط