اسطوره منچستریونایتد: مسخره است که رونالدو روی نیمکت باشد!

اسطوره منچستریونایتد: مسخره است که رونالدو روی نیمکت باشد!

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۵ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - اسطوره باشگاه منچستر یونایتد از نحو برخورد با ابرستاره پرتغالی انتقاد کرد.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - روی کین یکی از کاپیتان های تاریخی منچستریونایتد (480 بازی بین سال های 1993 تا 2006)، سخنان تندی علیه شیاطین سرخ انجام داد.

پس از شکست سنگین منچستر مقابل سیتی (3-6)، ستاره سابق ایرلندی که اکنون مفسر شبکه اسکای اسپورت است، از نحوه رسیدگی به وضعیت کریستیانو رونالدو انتقاد کرد.

کین در این زمینه، گفت: فکر می کنم در منچستریونایتد به کریستیانو رونالدو بی احترامی می کنند. آنها باید مدت ها قبل از پایان پنجره نقل و انتقالات او را رها می کردند. فکر می کنم مربی [اریک تن هاگ] به او چسبیده است. نمی توان گفت که به گزینه هایی نیاز دارید و سپس رونالدو را روی نیمکت بگذارید.

اسطوره منچستریونایتد: مسخره است که رونالدو روی نیمکت باشد!

وی افزود: او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. ما می دانیم که تن هاگ از رونالدو استفاده نخواهد کرد، او این کار را در دو بازی اروپایی [با رئال سوسیداد و شریف در لیگ اروپا شروع کرد] انجام داد. فقط این کارش زشت تر می شود. رونالدو اکنون با انگیزه جام جهانی 2022 است، اما اگر هفته به هفته روی نیمکت بماند، خوب نمی شود. مسخره است که فردی با کیفیت او روی نیمکت بنشید.

از زمان ورود اریک تن هاگ به منچستریونایتد رونالدو از 10 بازی تنها در سه بازی (برنتفورد، رئال سوسیداد و شریف) در ترکیب اصلی بوده و مقابل منچسترسیتی هم نیمکت نشین بود.

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط