مهدی ترابی علت شکست پرسپولیس؟

مهدی ترابی علت شکست پرسپولیس؟

۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸ زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرویس ورزشی - بعد از شکست پرسپولیس برابر تراکتور انتقاد‌ها از مهدی ترابی افزایش یافته است.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فرارو - هفته هفتم رقابت های لیگ برتر ایران در شرایطی به پایان رسید که در یکی از حساس ترین بازی ها، تراکتور در ورزشگاه آزادی توانست بعد از مدت ها پرسپولیس را شکست داده و با یک گل برنده شود.

به گزارش فرارو، این نتیجه در شرایطی رقم خورد که دقایق پایانی بازی، داور یک پنالتی بسیار عجیب و غریب برای پرسپولیس گرفت. در شرایطی که بازیکن تراکتور توپ را با ضربه سر زده بود، داور گمان کرد او با دست مسیر توپ را عوض کرده و برای پرسپولیس اعلام ضربه پنالتی کرد. اعلام پنالتی بخشی از اتفاق اصلی شب گذشته بود، چون برای زدن ضربه پنالتی هم اتفاق مهم دیگری رخ داد که از چشم خبرنگاران پنهان نماند. ماجرا از این قرار است که یورگن لوکادیا، بهترین گلزن این فصل پرسپولیس که پیش تر به عنوان پنالتی زن اصلی این تیم انتخاب شده بود قصد داشت ضربه پنالتی را بزند، ولی مهدی ترابی، هافبک این باشگاه چنین اجازه ای به او نداد. ترابی توپ را برداشت تا پنالتی نادرستی که داور برای پرسپولیس گرفته بود را به سمت دروازه تراکتور بزند.

با این حال، اخباری، دروازه بان تراکتور، ضربه پنالتی مهدی ترابی را مهار کرد تا اولین شکست پرسپولیس در رقابت های این فصل رقم خورد. همین موضوع حالا فشار انتقادات نسبت به مهدی ترابی را افزایش داده است. بسیاری با اشاره به خودخواهی او در این دیدار از این گفته اند که اگر اجازه می داد یورگن لوکادیا پنالتی را بزند، پرسپولیس از شکست می گریخت. گو اینکه تعدادی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس هم از این که داور، اشتباهی به سود این تیم اعلام پنالتی کرده شاکی شده و از مهدی ترابی که پشت این ضربه پنالتی ایستاده و به جای بیرون زدن آن سعی در گل کردن آن داشته است، گلایه کرده اند.

منبع : فرارو

اخبار گوناگون در برخط
ناشناس ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۸
تمام جامهای پیروزی بااین پنالتی زیر سوال رفت یاشاسن تراختور :

... ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۶
ازاول ازهمون خودخواهی ورفتار اخلاق وزیرابزنیترابی نه تنها خوشمون نمی‌آید بلکه پاس به بازیکنان نمی دهدوبامغروریت فکرمتفی نسبت به همه دارد خداجای حق نشسته دیدیم چطورسرافکنده وناموفق شد

محمودی ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۵
برد و شکست تیم گردن همه هست فقط اقا مهدی باعث باخت شد!!!اقا مهدی دمت گرم اینا از جای دیگه میسوزن محکم رو اعتقادات بمون و نترس مردشجاع وبا اصالت