مرادمند: استقلال حساب شده بازی کرد - ساپینتو به خاطر ادعای نادرست مربی گل گهر اخراج شد
سرویس ورزشی - مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل گل گهر حساب شده بازی کردیم و استحقاق 3 امتیاز را داشتیم.

به گزارش سرویس ورزشی برخط نیوز به نقل از فارس - محمدحسین مرادمند در مورد برد 2 بر یک استقلال مقابل گل گهر اظهار داشت: بازی بسیار سختی داشتیم. گل گهر تیم خوب و منسجمی است و فوتبال خوبی از لحاظ فنى به نمایش می گذارد چون سرمربى خوبی دارد. کادر فنی استقلال هم خیلی خوب تیم حریف را آنالیز کرده و می دانستیم چطور مقابل آن ها بازی کنیم. به نظرم استقلال بسیار حساب شده و منظم بازی کرد و استحقاق کسب ۳ امتیاز را داشت. بابت این پیروزی خیلی خوشحالم و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم.

وی در خصوص اتفاقات پایان این مسابقه گفت: صحنه ای که داور اعلام پنالتی کرد، صد درصد درست بود. از روی نیمکت مشخص بود خطا داخل محوطه جریمه اتفاق افتاده و همه کارشناسان هم آن را تایید کردند. درست بعد از این تصمیم داور، نیمکت نشینان گل گهر از نیمکت خودشان به آن سوی زمین و سمت داور و کمک داور رفته و به شدت اعتراض کردند. بازی برای چند دقیقه متوقف شد اما نیمکت نشینان گل گهر از اطراف نقطه کرنر خارج نمی شدند و بعد هم مقابل محوطه فنی و سرمربی ما به اعتراض خود ادامه دادند.

مدافع استقلال تصریح کرد: شنیدم که بین دونیمه، مربی تیم گل گهر به داور مسابقه گفت ساپینتو به زبان پرتغالی توهین می کند. ما نیمه اول را با یک گل برده بودیم و صحنه خاصی هم پیش نیامد که ساپینتو بخواهد اعتراض کند. در این بازی سرمربی ما بیشتر دقایق مسابقه روی صندلی خود نشسته بود و خیلی کم کنار خط آمد. در دقایق پایانی هم که مسابقه مساوی بود، صاحب ضربه پنالتی شدیم و در آستانه پیروزی بودیم. هیچ دلیلی ندارد که سر مربی ما بخواهد اعتراض کند.

وی افزود: به نظرم آقایان با این حرف ها و کارها باخت خود را توجیه می کنند و می خواهند افکار عمومی را به حاشیه ببرند. قبل از زدن پنالتی هم مربی گل گهر ادعای نادرست خود را تکرار کرد و به داور گفت ساپینتو به پرتغالی کلماتی را به زبان آورده که داور هم به همین دلیل سرمربی ما را اخراج کرد. فکر می کنم دنبال برنامه بودند تا آرامش سرمربی ما را به هم بزنند. در حالی که در تصاویر تلویزیونی هم مشخص است که ساپینتو در بیشتر دقایق بازی آرام بود و روی نیمکت نشسته بود.

مدافع گفت: در واقع باعث شلوغی های اواخر مسابقه، تحریکات نیمکت گل گهر بود. اعتراضات شدید آن ها به داور و حضورشان در محوطه فنی ما، جو را به هم ریخت. پنالتی هم که کاملا درست بود و با این کارها ارزش پیروزی استقلال کم نمی شود.

پایان پیام/

منبع : خبرگزاری فارس

اخبار گوناگون در برخط